Új hozzászólás Aktív témák

  • Piszmaty76

    aktív tag

    válasz Giovan! #187 üzenetére

    Szerintem az alapvető hiba az önkényes kétbites vádaskodásnál kezdődik. Mindezt úgy hogy vádló lófütyit sem tud az általa vádolt személyről, a vádlott kommentjei legkevésbé sem indokolják az ellene felhozott vádakat. Az ha mondjuk szívesen nézek nasi közben horrorfillmet vagy néha elparázgatok egy-egy horrojátékon, ugyan ne tegyen már engem alapból tömeggyilkos pszichóvá. Miért érezném fontosnak, hogy egy az életem szempontjából tökétesen jelentéktelen arrogáns személy fájdamasan szánalmas vádaskosásával szemben védekezzek? A "bezzegazusa" érvelés pedig azért állja meg a helyét, mivel csak ezzel tudunk érvelni. Mi sosem írtuk, hogy Kína csupa móka és rózsaszínbuborékos kacagás. Sokan aggódunk Taiwanėrt és Hongkongért (bármily furcsa is legyen sokak számára), de hogy az USA-t abszolút jófiúvá tegye a látványdemokráciája a cselekedeteit fehérre mosva, az számomra az igazi ervelési hiba. Mi a kommentjeinkben erre próbálnánk rámutatni, nem a kínai rendszer potenciális nagyszerűségére. Semmi okunk rá, el tudjuk képzelni, hogy kaki és nem kicsit.

    Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

Új hozzászólás Aktív témák