Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    ...valamint állítólag a jövőben nem lennének One exkluzív belsős fejlesztések, hanem egyből minden alkotás jönne PC-re is.

    Bilibe lóg a keze valakinek... :DDD

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz oriic #7 üzenetére

    A fejlesztő meg választhat majd, hogy most lebutított grafika mellett azonos FPS, vagy azonos grafika mellett fele FPS?

    Mert azt gondolom te sem várod el, hogy egy generációval frissebb, feltehetően 16 vagy 14nm-en gyártott APU-n, ami feltehetően mind CPU, mint GPU szinten cirka kétszeres teljesítményre lesz képes, majd ugyanazt a grafikai minőség ugyanolyan FPS-el fogja prezentálni?

    tailor74: Nem kell cserélni. Futtathatod az új játékokat a régi HW-n is. Csak éppen feltehetően a grafikai részletességet és/vagy az FPS-t be kell áldozni hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    Gertrius: Sorba jönnek ki az MS címek PC-re.

    Majd ha a GoW4 és a következő Forza is így fog tenni, akkor ezt alá is írom...

    Üzletileg hol a probléma?

    Ott, hogy ha megszűnnek az XBox One exkluzív címek, akkor mi értelme lesz az XBox One-nak? A mellette szóló egyik komoly indokot ilyen lazán félredobná az M$? Számomra ez picit furcsának tűnik...

    EclipseGT: Én especiel nem fikáztam a konzolt, de ettől függetlenül volt/van konzolom, és egyedül a verekedős, illetve az exkluzív játékok miatt voltam mellette. Mióta a DoA5 és a SFV kijött PC-re, maradtak az exkluzív címek, ami a konzolok mellett szólt. A hír pont azt mondja, hogy most ezt is eldobják.

    Amúgy akárhány événte hoznak ki újat, a konzol játékra mindig is kényelmesebb, egyszerűbb lesz, mint a pc.

    Hát ez az összevetés nem tudom hol állja meg magát. A Steam-en játékot venni és játszani konkrétan legalább annyira egyszerű, mint konzolon...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz nonsen5e #21 üzenetére

    @Gertrius // #21: Ne aggódj, pontosan ismerem ezt a fajta felhasználót én is, akinek gamer laptop kell, nem lehet rábeszélni Desktop gépre (pedig nem megy a lapitopival sehova) de egy év múlva sír, hogy 4GB RAM miatt nem tud az AC: Unity-val játszani...

    De olyanba is botlottam már, ahol az XBox 360 esetében SD felbontásban futott a konzol, mert hiába volt mögötte az FHD TV, de a felhasználó nem értett hozzá hogyan kell összekötni és mit kell beállítani.

    Szóval én azért árnyaltabbnak látom ezt a dolgot.

    @acura // #23: Akkor miért venné meg a felhasználó az új BOne-t? Az még oké, ha olcsóbb APU lenne benne, és ezért olcsóbb lenne, de hasonló teljesítménnyel. Csak éppen nem hiszem, hogy a felhasználók azért vennék, hogy 60FPS-el játszhassanak. Szóval én arra számítok, hogy az új BOne és a PS4.1 is komolyabb előrelépés lesz HW terén. A fejlesztők meg majd szívják a fogukat, mert ezentúl a HW fragmentációval is meg kell küzdeniük konzol fronton is (no anno is meg kellett, mikor volt XBox360-ból HDD nélküli változat is például).

    @Gertrius / .LnB // #29/#30: Nos én pont az XBox360-ast akartam felhozni, mert az első példányom nekem is gyönyörűen be RRoD-ozott...

    @.LnB // #36: Mindenben túl akarsz szárnyalni, ebből is látszik, no. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz erahurka #45 üzenetére

    A fejlesztők meg a seggüket verik a földhöz örömükben, hogy a korábban még úgy-ahogy hasonló teljesítménnyel rendelkező PS4 és XBone esetében nem kellett túl sokat vacakolniuk, hogy hasonló képminőséget és FPS-t tegyenek le az asztalra, majd most bejön melléjük a PS4.1 és az XBOne.1, no meg persze PC. :DDD

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák