Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz nonsen5e #21 üzenetére

    @Gertrius // #21: Ne aggódj, pontosan ismerem ezt a fajta felhasználót én is, akinek gamer laptop kell, nem lehet rábeszélni Desktop gépre (pedig nem megy a lapitopival sehova) de egy év múlva sír, hogy 4GB RAM miatt nem tud az AC: Unity-val játszani...

    De olyanba is botlottam már, ahol az XBox 360 esetében SD felbontásban futott a konzol, mert hiába volt mögötte az FHD TV, de a felhasználó nem értett hozzá hogyan kell összekötni és mit kell beállítani.

    Szóval én azért árnyaltabbnak látom ezt a dolgot.

    @acura // #23: Akkor miért venné meg a felhasználó az új BOne-t? Az még oké, ha olcsóbb APU lenne benne, és ezért olcsóbb lenne, de hasonló teljesítménnyel. Csak éppen nem hiszem, hogy a felhasználók azért vennék, hogy 60FPS-el játszhassanak. Szóval én arra számítok, hogy az új BOne és a PS4.1 is komolyabb előrelépés lesz HW terén. A fejlesztők meg majd szívják a fogukat, mert ezentúl a HW fragmentációval is meg kell küzdeniük konzol fronton is (no anno is meg kellett, mikor volt XBox360-ból HDD nélküli változat is például).

    @Gertrius / .LnB // #29/#30: Nos én pont az XBox360-ast akartam felhozni, mert az első példányom nekem is gyönyörűen be RRoD-ozott...

    @.LnB // #36: Mindenben túl akarsz szárnyalni, ebből is látszik, no. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák