Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brutális eb

    addikt

    Én örülök neki,hogy egyre több szolgáltató van ebben a szegmensben is.
    Pl.Engem a főgáz tavaly az össze-vissza számlázásaival érthetetlen számlaleveleivel,általánydíjas kavarással kb 100.000 -el húzott be.
    Érdekes idén keményebb volt a tél drágább a gáz + áfa van rajta mégis jóval kevesebb a számlám mint múlt évben.Na igen szolgáltatót váltottam.(EMFESZ-Gas.hu)

    Ha a telekom összekapcsolja a meglévő szolgáltatásaival és jelentős kedvezményt tud biztosítani gondolkodás nélkűl fogok váltani..Ráadásúl a törvény szerint ha nem jön be a friss szolgáltató akkor ha nincs felé számlatartozásom bármikor visszamehetek az egyetemes szolgáltatómhoz aki köteles vissszavenni mindenféle költség nélkűl.
    :)

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz dudasj #20 üzenetére

    Tavaly ugyanez volt a Főgázzal.....
    Konvektor 7 fokozatú 7-re tekertem és majd megfagytam.Szépen sárgán égett a láng.A leves nem egy esetben a szokásos 1 óra főzési idő helyett elkészűl 2 óra alatt.
    Szóval nem biztos,hogyha lenne tescós,t csoportos,stb. az roszabb lenne sőt.
    Meg mint fentebb írtam szerencsére ebben az esetben a fogyasztókat eléggé jól védi a törvény. :)

    dabadab:Én az emfesznél vagyok és semmi gondom velük olcsobb a gáz érthetöbb a számla.(Ld első kommentem mennyivel húzott be a főgáz.)
    Meg amúgy is az ilyen híreket a konkurencia rémhírterjesztő hálózata kreálja.(tigáz,eon,stb...)

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz dudasj #25 üzenetére

    "Aki a törvények felett áll, azzal szemben nehéz jogokat érvényesíteni a kicsiknek"
    Ez így igaz csak az a baj,hogy ebben az országban még az állam is sok esetben törvények felett áll nem beszálve más cégekről a fogyasztói jogok sorozatos megsértéséről.(Pannon,Voda,T-mobil,hogy idevágó legyek.elég megnézni a GVH honlapját)
    Ld:Az áramszolgáltatók által többletszámlázás öszzege ami visszajárt volna az embereknek(tudom csak pár száz forint)kérdés nélkűl belepakolodott a krízis alapba.
    A lényeg számomra az,hogy olcsobb legyen a cucc és egyszerü a számla.

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz dabadab #35 üzenetére

    És azt tudod,hogy el is engedték mivel semmi bizonyiték nem volt ellene?
    Nem akarom védeni őket de ami lejáratás megy ellenük a konkurencia által az vicces.
    Ha akkora sumákok lennének a cégnél már rég tönkretették volna őket.
    Azért tud paráztatni a tigáz meg csúsztatni.[link]
    dudasj+34

    Nekem most 3 vagy négy tétel van a számlámon kevesebbet fizetek így nekem megéri.
    Pláne,hogy ugyanazon a csövön és ugyanazon az órán jön a cucc.
    Felőlem akár E.T. is vezethetné a céget az olasz maffia élén ameddig jön a gáz érthető számlával kevesebb pénzért.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz dudasj #39 üzenetére

    Magyar maffia ne röhögtess.
    Pitiáner kis emberkék akik megnéztek egy-két klasszikus 70-es évekbeli sorozatot.... :)
    Más. Nem értem mi a baja ezzel sok embernek,hogy egy cég másfelé is próbál terjeszkedni.(Pédának ott van a yamaha akik nem gyenge mocikat gyártanak és melette világszinvonalú hangszereket is.)
    Mindenki jön a dumával,hogy majd én is csinálok céget blablabla...
    Tessék csinálni srácok SZABAD piac van.
    Lehet ha ügyes vagy jövőre tőled veszem.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Új hozzászólás Aktív témák