Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigmafa

    tag

    Őszintén szólva nem értem ezt a Simple mániát. A hivatalos állami parkoló app (Nemzeti Mobilfizetési Rendszer) 50Ft-os tételes díjjal dolgozik. Más díj nincs. Ennél nem lehet olcsóbb semmi, mert az 50Ft-ot minden mobilparkoló cuccnak be kell fizetnie, és akkor még haszonról nem volt szó. (jó kérdés hogy miért nem ingyenes alapból, de ebbe most ne menjünk bele)
    Lehet hogy nem olyan sexy mint a Simple, de nekem teljesen jól működik.A borzasztó rossz play értékelést nem tudom hova tenni. Én biztosan nem fizetnék ennél többet parkolásért.

  • bigmafa

    tag

    válasz bobace #16 üzenetére

    És az 50Ft-ot kétszer vonja? Indítás és leállítás esetén is?
    Nem "üzenetenként" von (bár ez adat alappú, nem SMS), hanem parkolásonként egyszer 50Ft

    Csak egyenlegfeltöltés után működik, vagy hozzá lehet csapni a bankkártyát simán?
    Alapban egyenlegfeltöltés után (kártyáról, appból indíthatóan, akár automatikusan is ha bizonyos limit alá esik), de láttam benne opciót, hogy direktben vonja, akár más kártyáról is. Én a feltöltőst használom.

    Jah itt a Nemzeti Mobilfizetésnél a Push üzeneteknek is megvan a 20Ft-os kényelmi díja?

    Megkerestem a díjtáblázatot (eléggé el van dugva)
    https://www.nemzetimobilfizetes.hu/articles/view/parkolas-dijak
    A kényelmi funkciók jó része elérhető az appon belül ingyenesen, csak ha SMS-ben is meg akarod kapni, akkor kell fizetni (soha nem kértem).Számlát emailben kérek, így az is ingyenes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák