Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz sutszi #61 üzenetére

    De, 2002 óta az a helyzet, hogy gamer szenzor = high-end szenzor.

    "Én azt nem szeretem ennél a márkánál, hogy alig akarnak látványos fejlesztéseket eszközölni."

    Jellemzően néhány évente kijönnek egy modellel, ami megreformálja a piacot (az utolsó ilyen a 2018-as G PRO Wireless, a G PRO X Superlight már csak finomítja a receptet), aztán kényelmesen ülnek a babérjaikon, míg a konkurencia elhúz mellettük.

    "Az árral egyetértek...az tényleg brutális. De sajnos egy logi / logitech betegség."

    Nem feltétlenül. A wirelessek között a G305 best buy kategória, ha az ember rákészül a vásárlásra (új talpak + az előző posztban említett, 7,5 grammos Energizer Ultimate Lithium AAA elem), és meg tud lenni ultrakönnyű cucc nélkül.

    "A súly mellett pont a stabilizációt mondtam volna. Sokszor volt, hogy pontosan kellett volna stabilan mozogni vagy rámutatni egy pontra és könnyebben kilengett a könnyűsége miatt."

    Na igen, ehhez nem kell 140 gramm, a 80-90 is bőven elég. Amúgy érdekes, hogy nekem tényleg tropán vannak a kezeim, az ujjaim, kicsit megterhelve szúr, hasít, zsibog, néha remegős is, minden baja van, de nincsenek precizitásbeli problémáim az 50 grammos dolgokkal, sőt. Mondjuk van a csülkeimben alsóhangon 15-20 000 óra FPS (amiből ~8000 Kvéjk), de érted. No mindegy, nyilván nem vagyunk egyformák.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák