Új hozzászólás Aktív témák

  • SecRS

    tag

    Hányszor bukott már bele a PC ebbe a nappalis dologba... Aki nagyon nappalis élményt akar, az megveszi a már meglévő konzolokat. A PC pedig vagy munkára kell, vagy a DIY (gamer) rétegnek kell. Előbbi rétegnek most a barebone a nagy durranása, ami irodai felhasználásra nekem marhára tetszik. Főként a képernyőbe szerelt változatai. A kábelhiány gyönyörűsége.
    A mostani gamereknek pedig furán festene az egér a nappali szőnyegén. Kontrollerrel azért nem az igazi (szerintem) egynémelyik játék.
    Én, személy szerintem nem is vettem volna meg közel 400ezerért a mostani gépem, ha nem én magam rakom össze és tudom mi miért és hogy van benne. Minden úgy ahogy nekem tetszik. Az utolsó csavarig.
    A másik nagy "csapás" a cloudgaming lenne a jövőben (mert azt mondják azé a jövő), vagy a nyavalya se tudja mi a neve. De hogy X pénzt befizetek és otthon egy gagyi laptopról fizessem a szervergépen futó játékot... a hideg futkos. Szeretem a dolgokat (pláne ha drága) azért a fizikai környezetemben tudni. Bár... kihangsúlyozom: szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Ez csak egy lábjegyzet, ami 3 másodpercre elrabolta a figyelmedet.

Új hozzászólás Aktív témák