Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz .mf #13 üzenetére

    Az a helyzet, hogy az ilyen és hasonló hírek kapcsán egyre többször jut eszembe a Ghost in The Shell, a Standalone Complexet is beleértve, amúgy imádom ezt a sorozatot. De majd főleg akkor lesz ez érdekes meg egyben szomorú is ha az emberekbe ültethető chipek mindennaposak lesznek és ez a korszak már itt kopogtat az ajtónkon. Na onnantól kezdve fog csak igazán vérszemet kapni az NSA és a többi 3 betűs, iszonyú könnyen meg lehet majd figyelni, követni az embereket, sőt akár meghackelni, (persze mindent "csak a mi védelmünk érdekében" meg a "terrorizmus elleni harc jegyében") ez utóbbi most még lehet sci-fi de már nem kell sokat várni, hogy valóság legyen. Egyszerre több film vagy akár játék is beugrik ami tegnap még sci-fi volt de holnap már valóság lesz, pl Különvélemény, Deus Ex Human Revolution, vagy a már említett Ghost in The Shell. Mondjuk spec. én nem akarok egy ilyen korszakban élni és nem akarok semmilyen chipet magamba, dehát az látszik, hogy a "fejlődés" nagyon ebbe az irányba mutat. Kicsit elrigaszkodtam a cikk témájától, de szerintem ez a következő lépcsőfok.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák