Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz pigster #43 üzenetére

    Ha ökör is vagyok, csak azért, mert olyan nő mellett pazaroltam el értékes éveket, aki mellett nem kellett volna. Egyedül nem könnyű gyereket csinálni. De utólag könnyű okosnak lenni. Meg aztán nem tudom, hány év előnyöd van, de egy férfi jobban ráér :) Kocsim van, ha minden jól megy, jövőre lesz házunk, annyira nem is vagyok lemaradva. Lehetett volna korábban is ház, de inkább kiböjtölünk és csak 5 évre adósodunk el, nem 20-ra. Különben meg tényleg nem verseny, sosem akartam korán apa lenni.

    Ezzel kapcsolatban jutott eszembe egy másik pénzszórás, akik olyan marhára büszkék arra, hogy nem laknak a szüleiknél, hanem albérletben züllenek. Na, az az igazi pénzkidobás.

    S nem jobb egyszer előrántani 100 rongyot laptopra, aztán sosem fizetni tanszerekre, könyvekre? Nem tudom, én nem vagyok képben az árakkal. Viszont ilyen irodai célokra legalább 6 év, mire elavultnak mondható lesz a laptop. Arról nem is beszélve, hogy manapság számtech ismeretek nélkül nem is lehet boldogulni.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák