Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • suraki

    tag

    válasz vehement69 #290 üzenetére

    a kommented minden szava arany. :R
    Pontosan így látom én is.
    Aki egy kicsit is nyitott az informatika világára (és pénztárcája is megengedi) az előbb utóbb belekostol az OSX-be és a többség ott is ragad.

  • M@trixfan

    addikt

    válasz vehement69 #290 üzenetére

    Gratulálok a türelmedhez, nekem már nincs ennyi :DDD Csak akkor reagálok már magyar fórumon mac témában ha látom, hogy legalább minimális valós tapasztalat van a felhasználó mögött. Vannak itt is valós hiányosságok csak valahogy sosem azokat hallom vissza.

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

  • cucka

    addikt

    válasz vehement69 #290 üzenetére

    azért a Win7 is túl van misztifikálva, azért borul mindenki térdre a hallatán, mert a Vista után sikerült Redmonban összehozni egy olyan rendszert, ami átlagban rendesen működik, ez nem extra
    Nem is mondtam. Annyit állítottam, hogy a Vista/Win7 és az OSX egyaránt alkalmas bármilyen hétköznapinak számító feladat elvégzésére.
    Az, hogy neked személy szerint tetszik-e a Win7 kinézete, vagy kézreáll-e, az már ízlés kérdése. Az OSX-et és a Win7 kezelőfelülete is profik munkája, ha rászánsz egy kis időt és megtanulod, hogy hogyan érdemes használni, akkor bármelyik kézre fog állni.

    a kékhalál meg szerintem gyűjtőnév most már ugyanúgy, mint a vírus, én is sokféle kontextusban használom
    A kékhalál vagy a vírus konkrétan definiált fogalmak, irreleváns, hogy szerinted mit jelentenek meg hogy te személyesen hogyan szoktad használni őket.

    ráadásul egy csomó olyan beépített szolgáltatás van, ami segíti még jobban átlátni az egészet, vagy gyorsítani egyes funkciók elérésén.
    Amúgy meglepő módon a win-ben is megvannak ezek, csak sokan nem használják. Például nem egyszer láttam, hogy visszaállítják az emberek a hagyományos start menüt, pedig az újfajta sokkal jobb, ha veszed a fáradságot és megtanulod úgy használni, ahogy azt kitalálták.

    zenélésre viszont ez a legalkalmasabb platform, ez megkérdőjelezhetetlen, axióma, miértmertcsak.
    Na mert miért? Megvannak ugyanazok a profi eszközök win-re is, profi hardverek egyaránt támogatják a win-t és az osx-et is, mi a probléma? Megint itt vagyunk, hogy kétféle roppant szakmai érvet hallok:
    - jobb, mert azt mondtam
    - jobb, mert jobban tetszik

    az nem semmi, hogy még az SDK is totál felhasználóbarát és élvezet használni. windowson meg súlyos tétel ez is, ha nem akarsz freeware szarokkal szenvedni, akár több százast is leszurkolhatsz.. egyszeri szerencsétpróbáló zöldfülűnek meg sose lesz ennyi pénze, pedig a professzionális fejlesztőeszköz elengedhetetlen, ha ezzel akar valaki foglalkozni.
    Izé, ott a Visual Studio Express, az ingyenes, lehet vele szerencsét próbálni. Ha szoftverfejlesztésből szeretnél élni, akkor lesz szükség a fizetős verzióra, ami többet tud és vélhetően vissza fogja hozni az árát.

Új hozzászólás Aktív témák