Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz gtasystem #18 üzenetére

    Olvasd el mégegyszer, mert az áraknál "XS kategóriás előfizetéssel", nem pedig "Mozaik XS előfizetéssel" szerepel. A Telenornál is van XS, S, M, L, XL kategória (a T-nél XXL is létezik), ezek mindegyikéhez tartozik egy Alaptarifa és egy Okostarifa csomag (pl. az XS az lehet Alaptarifa 3 vagy Okostarifa 90). A T-nél csak a Mozaik csomagokból vannak ilyen kategórizált változatok, így ott ez van feltűntetve.
    Az meg, hogy a Huawei Y200 nincs a honlapon, az igazából nem jelent semmit, mert a honlapra nem feltétlen azonnal teszik ki, ettől még az árlistán rajta van, a boltokban meg lehet vásárolni (előtte érdemes érdeklődni a 1220-on, hogy hol van készleten, mert ilyenkor nem kap minden bolt azonnal 10 darabot belőle). Persze ha Netshopon szeretnéd megrendelni, akkor nyilván fontos, hogy fent legyen a honlapon.

    Mobilaréna (2010-2017)

  • Rusi

    senior tag

    válasz gtasystem #20 üzenetére

    Nem tudom, mi ebben a fura, a Telenornál XS-S-M-L-XL kategóriák léteznek, a T-Mobile-nál meg konkrétan van Mozaik XS-S-M-L-XL-XXL csomag (ahogy korábban meg volt a MédiaMánia XS-S-M-L-XL). Kb. amióta én viszem az akciós rovatot, mindig így volt feltűntetve az ár, azért van odaírva, hogy "XS kategóriás előfizetéssel", ami nem egyenlő a "Mozaik XS előfizetéssel. Az egyiknél több (a publikus üzleti csomagok és bizonyos dolgozói előfizetések is kategóriába vannak sorolva), a másik egyetlen konkrét tarifáról van szó.
    Az Y200-ról meg mondtam, hogy kérdezd meg a 1220-at, ők tudnak infót mondani, hogy hol van már készleten (a hamarosan pont azért van ott, mert nem mindenhol kapható még) vagy érdemes egyből központi Telenorba menned (Mammut, Astoria, KÖKI, Pólus), ott jó eséllyel van már.

    Mobilaréna (2010-2017)

  • Rusi

    senior tag

    válasz gtasystem #22 üzenetére

    Biztos nem látod a különbséget az XS kategóriás előfizetés és a Mozaik XS előfizetés között? A Telenornál az XS egy kategóriát jelöl, melybe több csomag is beletartozik (Okostarifa 90, Alaptarifa 3 és az üzleti csomagok egy része, valamint nem publikus csomagok is vannak), míg a T-Mobile-nál nem kategóriák vannak, hanem a Mozaik csomagból létezik többféle változat, ezeket jelölik az XS-S-stb. jelölésekkel. Azért nem értem, mert kb. amióta csinálom az akciós blogot, még soha senki nem panaszkodott, hogy nem érthető. Azt nyilván nem írhatom le, hogy XY telefon Okostarifa 90, Alaptarifa 3, Üzleti Keret 12000, Üzleti Keret 18000 stb. csomagokkal ennyi és ezt ugye ötször megismételve, mert ötféle kategória van. Az jobban átlátható lenne?
    Mellesleg nem szerintem vannak kategóriák, hanem a Telenor szerint, nézd csak meg az árlistájukat (a kategóriák alatt persze a hozzá tartozó Okostarifák vannak, de az csak példa, a lista végén ott van, hogy melyik kategóriába melyik csomagok tartoznak). Na meg ugye ott dolgozom...

    [ Szerkesztve ]

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák