Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sidorovich

    senior tag

    válasz hahakocka #13 üzenetére

    Mert Steamen az új most megjelenő játékok nem ugyanúgy 60 EUR-ba kerülnek, DLC nélkül?
    :U

    Az 1-2 éves és régebbi játékokra ugyanúgy vannak akciók konzolon, néha hasonlóan -50%, -75%. PS talán picit drágább általában, de az se vészes, Xboxon pedig nagyon jó árak vannak. A múltkor vettem meg a Metro Exodust kiegészítőkkel együtt valami 5000 forintért. Most az F1 2021 is 9000 HUF.

    A Game Passról ne is beszéljünk, egy Netflix előfizetés áráért bő 100 játék elérhető (szinte az összes EA Games cím, új Forza vagy Halo rögtön megjelenéskor), havi 3-4 ajándék játékkal.

    4 éve egy GTX 1080-am volt, majd 2080-ra akartam frissíteni de későbbre halasztottam és 2070S lett a drágulás miatt, most meg amibe a 3070 kerülne, inkább elengedtem és abból megvettem mindkét új konzolt (Series X és PS5) + egy rahedli játékot hozzá. Így legalább pótoltam olyan címeket, amik eddig kimaradtak, pedig hatalmas alkotások, pl. Last of Us 1-2, God of War.

    [ Szerkesztve ]

  • Sidorovich

    senior tag

    válasz Picco #38 üzenetére

    Lehet én értettem félre, de nekem a fórumtárs hozzászólása ("Csak az új konzolokra a játékok 25-30e ft már darabja") kicsit azt sugallta, mintha konzolon minden játék mindig ennyibe kerülne és nem lennének Steam leárazásokhóz hasonló akciók, jó vételek.

    "jatekok igenis olcsobbak es hamarabb esik be az aruk mint konzolokon, ez teny"

    Most megy a winter sale Steamen, Xboxon is nagy akciók vannak, 3 olyan címet amelyik mindkét platformon akciós szúrópróbaszerűen összevetettem:
    Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition - Steam 36 EUR, Xbox 35 EUR
    F1 2021 - Steam 18 EUR, Xbox 24 EUR
    ACE COMBAT 7: SKIES UNKNOWN Deluxe Edition - Steam 17 EUR, Xbox 21 EUR

    Szerintem ezek a pár eurós költségek ide vagy oda senkinek nem mérvadó a 400 ezres középkategóriás videokártyák mellett. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák