Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz rocket #1 üzenetére

    Nincs túl sok értelme megtartani ha csak veszteséges ez az ágazat. Főleg abban a helyzetben amiben most vannak.

    3 éve sokminden más volt, bár inkább azt lenne jó tudni hogy 2 éve mennyire ment még ez a részleg.

    BTW nem hiszem hogy véletlenül lett a Broadcom a vevő hiszen ők szállítják a Puma platform-hoz (is) a hálózati vezérlőket.

    "utana kovetkezo negyedevben akkor megint csunya dolgok tortennek majd veluk,"

    Pl.?

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

  • Oliverda

    félisten

    válasz rocket #3 üzenetére

    Elhiszem hogy ez egy feljődő piac de nyilván már jóval több szereplős ez is mint 3-4 éve. Bár nyilván ezt ők jobban tudják.

    Én optimista vagyok ilyen tekintetben de szerintem most szépen lassan felfele másznak abból a gödörből amibe kerültek. Annál mélyebb lyuk pedig már nem nagyon van mint amibe voltak/vannak (pontosabban van, csődnek hívják de ez nem fog bekövetkezni soha szvsz) tehát innen már csak felfele lehet menni. A VGA piacon úgy fest hogy nagyon jó irányba haladnak és jó esély van rá hogy az R800-as széria is hasonlóan ütős lesz mint az R700. Az integrált VGA-s megoldásaik ismételten csak nagyon jók. Hamarosan (ismét) lesz saját chipkészletük szerverekhez és a Shanghai/Deneb magos procik is itt lesznek 2-3 hónapon belül. Jövőre pedig jön a Fusion.

    A kisebb üzletágakat eladják vagy leválasztják és az összes erőforrásaikkal a nagyobb projectekre összpontosítanak. Az a baj hogy nem hamarabb tették meg ezt. :(

    CPU szegmensben a jelenlegi állás szerint leginkább csak desktop-on van lemaradásuk.

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák