Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz MongolZ #105 üzenetére

    anno kiröhögtek gyúrós topikban, mert olyan nincs, hogy genetika:)
    én nagyon lusta vagyok, de ha sportolok valamit az meglátszik
    és általában mindenki 10kg-val kevesebbnek mond..most 100-at karistolom, így 90-nek mondanak

    étel viszont nyilván nagyban befolyásol sok mindent, nálam is
    nem eszek "ősmagyar" ételeket, nagyrészt csirkemell, halfilé, kenyér kevés - az is ilyen barna akármi általában -, de néha zabálom a chipset két pofára:) szóval van szénhidrát is, csokit is eszek rendesen amikor rám jön, de ezek mellett natúr joghurtot, kefírt, mostanában tejet - azt magában nem, csak gyümölccsel lemixelve -

    általánosságban azért igaz a régi mondás: az leszel amit megeszel...nyilván nem szó szerint:) én eléggé random eszem, van hogy egész nap nem, van hogy kis tepsi rakott krumplit benyomok egy evésre, egyik doki szerint ez is segít abban hogy nem nagyon hízok - persze nem egészséges -

    de anno egy műtét előtt belgyógyász vizsgálaton a doki néni azt hitte koxolok, nem is hitte el hogy nem, amíg meg nem jöttek a laboreredmények, csak csirkemellel koxolok:) edzeni nagyon lusta vagyok huzamosan, - egyszer volt teremben egy év még 20 éves korom előtt - unalmas.. ugri-bugri dolgok már jobbak
    testépítés sztem se sport, úgy bele tudok unni mint semmibe kb

    lényeg valamit mozogjon az ember, segít levezetni a feszültséget

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz MongolZ #110 üzenetére

    nem voltam sportoló, csak edzettem néha:)
    két éve meg nagy kivizsgálásom volt, akkor azzal kezdte mind sportoló vagyok ugye? aktív sportolóknak ilyen az eredménye, ah sörös üveget szoktam emelgetni:D
    én sportolónak nagyon lusta lennék, de mozogni szeretek ha van lehetőségem csinálom is

    D1Rect nem kell sorszám...inkább csalok:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • #57919488

    törölt tag

    válasz MongolZ #105 üzenetére

    A taplalkozast az fogja eldonteni, hogy mennyit szamit ha eppen azon mulik ami eppen atbillenti az adott iranyba a dolgokat. Ez lehet szalkasitas vagy tomegeles is.
    Ezzel senki nem art mondjuk maganak ha nagyon vagy kevesbe figyel oda a dolgokra legfeljebb tomegeles utan nem 2-3 honap lesz a szalkasitas hanem joval tobb. Vagy nem lesz szalkasitas mert nem tartotta fontosnak a kajat es meg tomeget sem szedett fel ...
    Arra viszont kiternek, hogy az izmok bizony elobb bomlanak le mint a zsir ha nincs megfelelo feherje utanpotlas mivel a szervet gyorsabban hasznalja fel az izmokban levo feherjet mint a zsirt az energia potlashoz. Ezert is kell megemelni a feherje bevitelt szalkasitasnal es a BCAA-knak is hatalmas szerepe van.
    Amit viszont hulyesegnek tartok azok a tapkiegeszitok orrba szajba eroltetese.
    A reklamok hihetetlen agymosast csinaltak az utobbi 10-20 evben. Es itt vissza is terunk a taplalkozas fontossagara mivel ha nincsenek meg az alapok akkor rohadtul nem fognak erni semmit sem a draga kiegeszitok.
    Persze kinek mi a sport de nalam a foci es a labdas dolgok ami nem sport :N reszemrol a konditerem es a box a sport :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák