Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz tibcsi0407 #42 üzenetére

    Heh... Csak hogy lásd, hogy mennyire genetika és testi adottságok:
    8-kor vacsoráztam meg, bableves, nem a sűrű fajtából, de nem is híg, majdnem annyi hússal, mint babbal. De nem ám egy tányér, hanem egy 1.8 l-es edény (4-6 felnőtt adag?). Hozzá kenyeret is ettem; majd utána egy kis vaníliás karika is; s így "jól voltam lakva" fázist értem el, nem "degeszre zabáltam magam". Most negyed 10, és újra jólesik küldeni utána a vaníliás karikákat számolatlanul. S úgy érzem, hogy éjfélre már kicsit talán éhes is leszek. Mindezt napi 8-12 óra ülőmunka mellett, jelentős testmozgás nélkül.
    E sorokat olvasva gondolom egy százhúsz-százötven kiló közötti gömbkocka képe rajzolódik ki előttetek. Aztán ha meglátnátok, nem hinnétek, hogy hova tűnt mindez a kaja rajtam. Vacsora után ráálltam a mérlegre, ruhástul épp kicsivel 65 kiló alatt voltam. Két kiló kaja betermelése után. 192 cm mellé.
    Mindig éhes vagyok, rengeteget eszek, de semmi zsír nem tapad meg rajtam. Ha most irigykedtek, hozzáteszem a másik felét is: sajnos izom sem. A városban bringával járok, de csak egy hét vagy akár pár nap kihagyás után a szokásos kis távok is már küzdelmesek. Többször csináltam azt, hogy reggel egy kis súlyzózás, heti kétszer úszás vagy erőnléti edzéses judo-tanfolyam, hónapokon át; amíg csináltam, ugyan jobb kondiban éreztem magam és a teljesítményem is jobb volt, de látszatra semmi változás, tömegre se; és amint akár egy hétre is abbahagytam, utána mintha nulláról kezdtem volna újra :(

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák