Új hozzászólás Aktív témák

  • Digiflex

    tag

    Skacok, én is írnék pár keresetlen szót a MEGÁ-ról.

    Az EU stock tényleg jó árom adja, másnap szállítja, tehát nem velük van bajom, de aki ezt a cuccot dícséri, az hallgatott már mást? Nekem volt szerencsém egy XIAOMI network speakerhez pár héten keresztül, és mit mondjak... nem sokkal volt drágább akciósan, mint a TRONSMART kínai árai, de kb 2 kategóriával van följebb.
    Azt megnyugtató volt hallgatni, mert szólt a zene, tisztán, minden hangszer felismerhetően, gyomorral is hallható basszussal. És halkan is volt dinamikája. Kicsit bánom hogy eladtam, lehet, veszek majd még egyet, ha le lesz akciózva.

    Itt a legnagyobb problémánm a ki-kihagyogató bluetooth ártvitel. általában 1-2 perc lejátzás után 15-35 mp-enként fél-1 mp kihagyás sokszor 2-3 is közvetlenül egymás után de van amikor majdnem végigmegy egy terljes szám.
    És ne kezdjétek, hogy próbáljam ki mással... Samsung S7. Xiaomi MiA1, és PC-s APT-X es stick-kel is próbáltam. de van itthon még pár teló, de ha 3-ból 3-nál ugyanúgy rossz, akkor az rossz.
    Szóval ez így egy szóval leírható: használhatatlan

    De akkor beszéljünk kicsit a hangminőségről: Egy szó erre is KÁSÁS!!!
    olyan kb, mint amikor egy fotót tönkrevágsz a túltolt jpeg-tömörítéssel. Ha ez a DSP szerintük, akkor ez gáz.
    Gyakorlatilag minden halkabb zenei résznél az van, (elég ha közel rakod a füledhez) hogy egy hullámzó sistergés megy a háttérben, amit csak azért nem hallassz mert amikor csendes rész van, akkor kis késéssel az is lehalkul. (vagy még idegesítőbb amikor hullámzik pl a számok végén...)
    csak hallgassátok meg a Dark Side of The moon első 10-20 másodpercét....

    Azért fáj különösen a dolog, mert rögtön kettőt rendeltem a TWS miatt, de az még rosszabb, mert az eddig leírt bajok hatványozottan jönnek. Nincs folyamatos 30 másodperc zene kihagyás nélkül...

    És a lényeg, hogy amikor működik akkor is idegesítő, fárasztó a hangja.... szóval nekem nagyon nem jött be.

    és nem egy high end cucchoz hasonlítottam, hanem ennek a 60 usd-s árához képest 75-80 dollárért kaphatóhoz.

    Pedig azt hittem, amin NFC is van, ott talán a hangminőségre is figyeltek.

    [ Szerkesztve ]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák