Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzolika10

    aktív tag

    válasz hcl #35 üzenetére

    Azt mindig kiírja hogy autobooting in 1 sec de ha lenyomom a tpl-t és utána az entert akkor nem történik semmi.
    Egyébként a puttyba se tudok üzenetet írni :(

  • IO.sys

    őstag

    válasz hcl #35 üzenetére

    Szerintem hazavágtam ott mindent, mert kiadtam egy eraseall parancsot egy soros flashelős programon keresztül, az le is futott.

    A brick úgy történt, hogy vissza akartam rakni a gyári fw-t, amiről már tudom, hogy a vágott kellett volna.
    Utána próbálkoztam a közvetlen flasheléssel, nem engedte írni. Azóta se tudom, miért.
    Utána tftp-n keresztül sikerült elérnem a promptot (hornet>), a bootm parancs után azt írta a kernel kicsomagolásnál, hogy túl nagy a fájl és router must be RESET. És ez ment a bootloopban.

    Aztán kíváncsiságból kipróbáltam, hogy mi lesz akkor, ha nem töltöm fel tftp-n keresztül a bin-t, viszont törlöm a területet és kiadom a bootm parancsot. Ekkor olyan bootloopba került, aminél nem kapok promptot, de próbálja betölteni a vxWorks.bin-t. Loading vxWorks.bin és vár, aztán újrakezdi.

    Átneveztem a gyári fw-t vxWorks.bin-re, letöltötte elindította amit el kellett indítania, kiírta, hogy melyik része hány Kb, utána megállt a Starting vxWorks... feliratnál.

    A vxWorks-ot már megtaláltam, de a chipsetemre vonatkozót nem találtam, pedig gondolom lennie kéne valahol. Szóval itt tartok. Amúgy durva, hogy mi munka tud lenni egy kis 4Mb-os flashsel. :)

    凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

Új hozzászólás Aktív témák