Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24737024

    törölt tag

    válasz Kendek #28 üzenetére

    Hirtelen azt hittem, hogy az a felháorodás oka, hogy nincsenek tárolók. Márpedig vannak, azt tudom. Nem tudtam, hogy ennyire nem frissítik őket. Bár Linuxon is Operát használok, sosem a tárolóból telepítettem vagy frissítettem. Úgy tűnik, nekem ez nem okoz akkora problémát, mint másoknak.

    Akik pedig ilyen "operáék leszarják a linuxosokat" kijelentéseket tesznek, kérem gondolják át még egyszer. Igyekeznek a lehető legszélesebb közönség számára elérhetővé tenni a terméküket, és minden platformon fejleszteni, de az erőforrásaik végesek, így prioritási listát kell állítani. Nem hiszem, hogy ha a te megélhetésed függne az Opera böngésző piaci részesedésétől, cégvezetőként elsősorban a linuxos fejlesztéseket támogatnád, és csak másodsorban a desktop vonalon 100:1-hez arányban elterjedtebb Windows és Mac platformokra történő fejlesztéseket. Szerintem ha te majd fizeted a fejlesztők bérét, szívesen alkalmaznak még 10 full time Linux fejlesztőt. Az Opera nem egy közösségi fejlesztés, ezt azért szem előtt kéne tartani.

    Én amúgy három platformon használom a böngészőt: elsősorban Mac és Linux, de néha Windowson is. Nem érzékeltem jelentős teljesítménybeli különbséget.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák