Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lotuska

    tag

    Szerintem tok jo, hogy csokkentek az eladasok, viszont en mar nem tudok ennek orulni, logikusan ha csokken a kereslet akkor arverseny alakul ki es csokken az adott termek ara is, de mostanaba ebben az iparba minden a feje tetejere allt, lasd a memoria arakat, inkabb szabalyoztak a termelest(csokkent a kinalat) es jol megemeltek az arakat, ugyanaz a termek nagyobb arressel de kisebb eladott darabszamba is jelentheti ugyanazt a profitot.

    A gond csak az, hogy nem csak az alaplapokkal es a memoriakkal van igy, hanem az SSD,HDD es a videokartyakkal is. Szerintem nem a gyartok a hibasak(meg ha kartelleznek akkor sem! miert? mert kellene kompetens versenyhivatal is letezzen, aki jol megbuntetheti oket ha szabalyt szegnek), hanem a fogyasztok, senki sem kenyszerit senkit, hogy megvasarolja az adott termeket.

    En a legszomorubb akkor voltam, amikor a GTX1060 tesztjet olvastam a PH-n, alig vartam lesz uj videokartyam, es amikor meglattam, hogy meg a PH is bevette ezt([link]):

    "Kissé vegyes érzéseink vannak a GTX 1060 tesztelését követően. Az előző generációhoz képest nagyobb előrelépésre számítottunk, de az tény, hogy történt fejlődés. Maga mögé utasította a legfőbb konkurenst, az AMD Radeon RX 480-t, és a házon belüli elődöt, a GTX 970-t."

    Tessek? GTX 970 volt az elod? Igen feljebb pozicionaltak arban egy egesz kategoriaval *60 szeriat, ugyannyi teljesitmeny kevesebb fogyasztassal es ugyanazzal az ARRAL, ket ev utan, hurra oruljunk :C , es a draga fogyaszto boldog. Kerdem en akkor mi a GTX 960 utodja? az ugyanannyiba kerulo de kicsit lassabb GTX 1050Ti? Persze majus ota,megrosszabb minden amiota banyaszlaz kitort, mar csak azert se vennek meg egy olyan videokartyat 2018 januarjaban, ami 2016 decembereben olcsobb volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák