Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz .tnm #76 üzenetére

    Barmilyen ertelmes orszagnal/cegnel fegyelmivel azonnal menesztettek volna - nem baj ha valaki netto idiota valamihez, de annyi esze legalabb legyen, mielott publikban nyilatkozik kerje ki szakertok tanacsat -
    Ez az egesz vicc, de amennyi birka itthon van es nezi, ha olyan kotsog' lennek mint az oltonyos maffiozok a nagy hazban, en is ezt csinalnam

    Szerk:
    Jut eszembe 1,5 honapig teszteltem az ellenoroket, reg lejart berletet az orruk ala nyomva se lattak h lejart ( : de van ahol 5-6 all, sztem olvastak apank egykori felhivasat, miszerint sokan vagyunk de nem elegen, mindenki hozzon magaval meg egy embert ( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Helsing #284 üzenetére

    én se mondhattam volna szebben
    amit nem értek, h az eu mért húzta eddig a vizsgálatot, és mért nem lépnek valami drasztikusat, arra is tennék 20ft-ot, h a választások is csak alibi
    egyébként meg nem politizálok ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Somatom #288 üzenetére

    ami jó ürügy volt arra, h valami sokkal pénzesebb mókát vezessenek be/nyúljanak le, amíg a birka nyáj másra figyel? ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Somatom #290 üzenetére

    mint mondtam, lenne rá 20ft-om, h a választások is csak alibi, kamu az egész, ki is tudja ellenőrizni ezt? akik szintén ellenőrzés alatt vannak

    hallador
    nálam a vízóra csere abból állt, rossz helyen volt, úgyis lejárt volna, vettünk másikat, szaki lecserélte/áttette, 3-4 hónap múlva jött az éves leolvasás, mondtam az emberkének múlt héten cseréltettem - mivel vizet kb alig használtam simán lehetett volna -, menjek be a vízműhöz mert több havi átfutása van, be is mentem, már másnap jöttek volna plombázni, de a szaki aki csinálta másik városban él, nem tudta aláírni a papírt rögtön, felhívtam a vízművet h ez van, lemondom most, jöjjenek majd ha megvan a papír, mire: az nem baj, csak írjam be a szerelő nevét, na úgy is lett, óra plombálva, hivatalos határozat meg jött 1-2 héten belül, szóval ez épp gördülékenyen ment:)

    szerk:
    Helsing ha teljes mértékben így lenne, mostani eu balhé nem történt volna meg sztem, az olcsóbb bérek pedig már itt is kezdenek a levesbe menni, néhol azért tudnak tökösebben is fellépni az igazukért
    de mondom, nem politizálok, itt egy dologgal lehetne érdemi változást elérni, az pedig elég drasztikus, nem véletlen olyan óvatos apánk

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Helsing #296 üzenetére

    ezekkel újat nem mondtál, de:
    korrupció oké - illetve nem oké, de jelen levő létező dolog -, csak nem mindegy milyen mértékben
    azzal, hogy az értelmes emberek 80-90%-a kiment, zömében maradt a slepp', emelkedtek itthon a bérek sok területen, mivel már nem az van, h egy munkakörre van 10 ember, hanem lassan ott tartunk, h 10 munkakörre van 1 ember - persze ez azért túlzás -
    sztem ezt a túlórás történetet a fehér házunk bukni fogja, de majd kiderül
    és ha még több ember kimegy, még kevesebb ember lesz itthoni munkára, megint csak béremelést generál, mert azért a pH@raszt is rájön/rájött, h már xyz nagy cég nem tud mit csinálni ha sztrájkol, mert nincs a helyére más, remélem a mercedes gyár példáját sok más gyárban dolgozó etalonnak veszi, van a cégeknek pénze fizetni, csak nem akarnak, ösztönözni kell őket

    hallador
    ez idén volt:) tavaly decemberben csere, idén tavasszal jött az éves leolvasó emberke
    nem szokásom lopni és ez rá van írva a homlokomra, lehet ezért nem foglalkoztak jobban a dologgal, nem a plombát vettük le magában, hanem az órát plombával ( :
    villanynál ott engedély kellett, de víznél felettem cserélt először az emberke, ott se volt engedély, ott se volt belőle semmi
    számlán csodálkozott, h decemberi, akkor mondtam neki igazából már akkor lecseréltük ( :, csak nem volt energiám foglalkozni vele, felújítás van, víz alig kell, kifizettem előre azt is, csak mosolygás jött meg "lényegtelen"

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz hallador #300 üzenetére

    órával és plombával együtt levágta a csövet, ennyi volt, úgy is vittem be idén tavasszal a vízműhöz:) le kell adni, nem kell leadni, mit kell vele csinálni? talán nemrég dobtam ki
    mivel a lakás teljesen szétbontva volt, ha akartam se tudtam volna vizet lopni, úgy elég nehéz h se konyha, se fürdő ( : de azzal se foglalkoztak, a plombás emberke lefényképezte az új órát, rárakta a plombát, aztán lefényképezte
    h ki mit lop/csal /hazudik ahhoz nekem semmi közöm

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz hallador #305 üzenetére

    én azért cseréltem mert akartam ( : amúgy is lejárt volna idén, de útban volt, idén cserélték a többi lakónak, annyi spéci volt benne h nem kérdeztem róla a vízművet, meg csővel, plombával együtt ment az egész
    a házban sem volt semmi extra, kerestek egy vizest aki lecserélte, nem volt ilyen h fényképezgetnek a vízműtől előtte meg közben, a leolvasó minden évben fényképezi, gondolom az bőven elég nekik
    villany teljesen más tészta, azt könnyű lopni, hadd ne mondjam hány eldugott mm falat találtam bontás közben, talán még a szomszédos épületből is csapolták az áramot, nemhogy a pincéből ( :
    legnagyobb procedúrám a gázosokkal volt, h takarítsák el a gázórájukat, még a csonkot is leplombálták, kérdem ezt mért? hát mert a konyha közepére is berakhatok tűzhelyet...ó mondom:d tiszta szerencse, h a kémény befalazva, elektromos minden rendszer, de majd a gáztűzhelyet berakom a konyha közepére h lopjam a gázt, elég fehér vagyok ahhoz h ne nézzenek nem napon barnultnak ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák