Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TWO40VIDEO

    csendes tag

    válasz Ghard #9 üzenetére

    Teljesen igazad van, csak sajnos a youtub közösség erre nem vevő, és 100ezres nezetseg alatt egy video kuka, pl adsense kb 200k-s video utan dob 20-30 ezer forintott, igy aki pénzt szeretne keresni vele, nem sok jóra számithat, nem is beszélve arról, hogy azok a tartalmak, jóval munkaigényesebbek amik egyediek különlegessek, és ha az ember beletesz egy zenét amit nem sajat maga szerzett/irt!! nagy valószinűséggel 3.fél vagy egyből kuka lesz. Pont ott a linkem a korabbi hozzászolásomban, én nem tagadom szerettem volna egy kis pénz a youtubtól, lett is a zene csatornám utan, pár soundtrack volt benne a legkelendőbbek: gravity pacific rim, kaptam is 150 ezer forintot 3 honap alatt, aztán vége törölték a csatit, értem, hogy miért tették, és egyet is értek ezzel, mivel jogtalanul használtam, de a fentebb közzétett linkemen már amatör filmecskéket gyártunk olyan akció kisfilmeket, most nem reklámot akarok magamnak, mert alapból angol nyelvterületen szeretném csak terjeszteni, de ezek is kuka lesznek a benne szereplő ZENE miatt. Egyszóval a jelenleg youtubon elfogadott video igy nézz ki: sajat tartalom, amin te esetleg barataid, kutyad macskad szerepel, zene nélkül vagy ha te szerezted/irtad, es véletlenül sem hasonlit semmilyen ismert zenére, nehogy az automata kereső rosszul azonositsa, gameplay sem jöhet szóba, mert a legtöbben vannak zenék is, és ha sok a 3. féltől származó videod, tehát olyan amit még nem törölnek de nyomon követnek, akkor egyszer csak törlik a csatornádat. Hát köszi mondjuk egy 500ezres feliratkozós 3 évvel ezelött kezdett munkásságot megsemisiteni, átélni frankó lehet feltöltő szempontjábl :R

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/channel/UC8keQgws3FyALia8zuYhplA

Új hozzászólás Aktív témák