Új hozzászólás Aktív témák

  • SonyBlack76

    csendes újonc

    válasz pinyuszka #6 üzenetére

    Találtam egy lehetséges megoldást bár nem biztos hogy nálatok is meghozza az eredményt de
    érdemes kipróbálni..
    Azt tapasztaltam hogy nekem a Firefox videólejátszás közben vagy lejátszás után
    akad be a GPU core clock (1266 MHz) és a GPU LOAD (100%)

    Kikapcsoltam a Firefoxban a hardveres gyorsítást (aminek lehet köze a problémához)

    Hardveres gyorsítás használata, ha lehetséges: Ez engedélyezi a grafikus processzot használatát a Firefox számára, ha az lehetséges, hogy a központi processzor helyett azon jelenítse meg a grafikusan intenzív webes tartalmakat, mint a videók vagy a játékok. Ez erőforrásokat szabadít fel a számítógépén, így gyorsabban tudja a Firefoxtól eltérő alkalmazásokat is futtatni. Ez a beállítás alapértelmezés szerint be van kapcsolva, habár nem minden grafikus processzor képes ennek használatára. Újra kell indítania a Firefoxot, ha megváltoztatta ezt a beállítást, hogy az érvényre lépjen.

    Azóta még nem akadt be a videókártya fent említett paraméterei.. De majd még tesztelgetem..
    Az már nálam bebizonyosodott hiába tettem fel az új drivert (18.2.1) ha a fenti opció aktív a firefox-ban
    az első 2 perces videó lejátszás után beakadt a kártya... :(
    Amióta kikapcsoltam nem volt vele baj.. (eddig legalábbis)

Új hozzászólás Aktív témák