Új hozzászólás Aktív témák

  • cSuwwi

    aktív tag

    Én használom vegyesen őket (win7 és crunchbang, előtte ubuntu, előtte debianos mint, stb.) az a gondom vele, hogy teljesen hétköznapi hardvereim vannak, de jórészét nem tudom normálisan használni linux alatt, ami eléggé frusztrál. :|

    Egy ati 4850-es videókarim van, nem mai gyerek, de már egy ideje nem támogatja az ati, linux driverek meg amúgy is alig vannak hozzá, ezért az összes flash tartalom bemerevedik 15mp után, akármelyik legacy drivert teszem fel. Rossz pont.
    Xonar DX hangkártyám van, szól, de az alsa driver teleszarja a logot, hogy nem tetszik neki, nem támogatja a 8 csatornás hangot, stb.
    Micisoft billentyűzetem van, sok spec gomb van rajta, mondanom se kell, hogy semmit se érek velük, csak az általánosan elterjedtek mennek (pl. hangerő buzerálás)
    Logitech egerem van, 10 extra gombbal, és a nagy részét itt se tudom használni. A btnx befagy vele vagy fel se ismeri, más használható appot meg nem találtam hozzá. Arról nem is beszélve, hogy a logitech kb. semennyire se támogatja a linuxot.

    Nem fogok csak ezért új hardvereket venni, hogy linux alatt is menjenek. Jobban bejön a crunchbang, minimál de nem kell a csicsa, de ha a cuccaim fele nem vagy hibásan megy, az problémás. Ezért maradt a win7.

Új hozzászólás Aktív témák