Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz hibavissza #166 üzenetére

    Raw fotókat alapból nem kezel a gimp, ezt plugin -nal kell megoldani. Nézd meg ezt:

    http://ufraw.sourceforge.net/index.html

    Mondjuk azt nem néztem meg hogy ezt a panasonic -os cuccot kezeli -e ami neked van.

    az UI-t aki elnevezi a linuxos programokat. :(((

    Hülye nevű programok minden operációs rendszerre vannak. De pl linux -on megkérdezem az apt -ot hogy mi van neki a számomra ha mondjuk sakkozni akarok, vagy képet szerkeszteni, vagy akármi mást.

    másrészt nem értem miért az ubuntu a legfuttatottabb disztró manapság...

    Na látod ezt én sem... Alap helyzetből nem lenne ezzel semmi gond, csak az a baj hogy el szokta venni az emberek kedvét attól, hogy esetleg normálisabb disztribúciót nézzenek meg. Pont azért, mert instabil szutykokat szokás kiadni ubiéknál, amibe mindig benne van jó nagy adag saját "innováció" is, ami csak ront a helyzeten. :D
    Persze ettől még jó hogy van, hiszen a változatosság gyönyörködtet mint tudjuk, és nem minden cucc vacak ami tőlük jön.

    (#168) Syl Hát azért annyira nem just works az az ubuntu. Amikor valaki nyafog nekem hogy szaralinux, akkor az első kérdésem hogy "ubuntu -t használsz?". Ha azt mondja igen, akkor nincs több kérdésem. :D

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák