Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • morocan

    csendes tag

    válasz Rickazoid #3 üzenetére

    (#3) lordfreyr <<==>> Nem csak a 3D megjelenítéshez kell a RAM. Multitasking, HD videók, csili-vili GUI, stb. Akár mobilokban, akár egyéb számítógépekben.
    Biztos vagyok benne, hogy lesz helye akár 8 Gb RAM-nak is. A következő generációk meg még többet fognak kezelni, és a fejlesztők azt is fel tudják majd használni.
    A nagyon sok új funkció mesterségesen keltett igényeket elégít ki, vagyis előbb elkészítik, majd ráébresztenek, hogy neked mindig is óriási szükséged volt rá. Egy idő után meg átalakul mesterségesen keltettből, természetes igénnyé. Én korábban a "HD videó a mobilokba" dolgot nem értettem. Ma meg már...

    (#7) DemonDani <<==>> A Texas Instruments "válasza" a Tegra 2-re a TiOMAP 4 platform. A cikkben szereplő rendszer már a következő generáció, valószínűleg a Tegra 3-mal fog harcba szállni. A mobilarénás cikk megint elég félrevezető, ugyanis a TiOMAP 5 egy 4 magos rendszer, 2 nagy teljesítményű, és 2 alacsony fogyasztású maggal.

    <szerk>A mobilarénás cikk a jelenlegi formájában nem csak félrevezető, de valószínűleg félrefordítás, hülyeség.<szerk>

    (#8) zack <<==>> A technológiai( kisebb csíkszélesség ), és architechtúrális( több fajta, skálázható mag, stb ) fejlesztések valószínűleg jobb üzemidőt eredményeznek, azonos körülmények között, mint a manapság használt procik, plusz ezek olyan dolgokra lesznek képesek, amikre a mai megoldások nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák