Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wiz Khalifa

    addikt

    válasz Locutus #50 üzenetére

    Holnap meglesem elöl ezt a lemezes dolgot. Lehet kiszerelhető de én nem néztem meg. :)

    A CPU hűtésnek (szerintem) jó hogy 185mm van adva mert az én hűőm felett is pont annyi hely van hogy haúgy van akkor a fém sínekbe tett ventik elférjenek. És gondolkoztam rajta hogy teszek felülre 4db ventit nagyon lassú fordulattal. Mert dizájnolni akaram. A végén mégsem lett belőle semmi. De van aki megteszi. És én ezért szeretem mert ahoz képest "milyen kicsi" és mégis mennyi variálhatóság van benne. Én is már volt hogy döntöttem jobbra-balra és mindig összehozhattam a modularitása miatt. Számomra három hátránya van és marad is annyi szerintem. Az első az hogy az előlapi panelnek 10cm-el lehetne hosszabb a kábele. A második az alsó rácson hiányolt porszűrő. De ezt pótolható nem annyira érdekesség. A harmadik ami a legzavaróbb hogy a HDD-k hűtése mondhatni nuku. De alulra befér egy 9cm-es venti ha jól láttam. Lehet nagyobb is. Azt meg állítva a rácsraszerelve megint megoldja a gondot. A tápnak a porszűrője nagyon korrektül felfogja a port. Én spec hetente azt kiportalanítom. De havonta is elég lenne. Amúgy magát a gépet havonta portalanítom. 8báros kompival beleküldök oszt jóság van. :DDD

    Egyébként szerintem majd a későbbi időkben visszatérek (persze ez a konfig megmarad) az ATX-re és ott végre az álomházam veszem. Corsair Vengeance C70 military green. :)

    Amúgy még azért válaszottam ezt a házat amit elfelejtettem említeni mert a V1-el ellentétbe ebbe befér majd az R9 290X Vapor-X-es változata. Mivel a VGA 305mm itt meg 350mm a hely.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke some weed nigga!

Új hozzászólás Aktív témák