Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Termigáßor #1 üzenetére

    Igen, kissé nehéz, de a legjobb része kétségtelenül a bal és a jobb klikk (meg az összeszerelési minőség).

    Tulajdonképpen amíg nem kellett emelgetni, addig én is találtam rajta kényelmes fogást (bár 1-2-2-vel nem igazán), képmanipulációhoz például egészen korrektnek éreztem – főleg a (számomra) jó helyre tett sniper gombbal megtámogatva –, de szerintem nem az a tipikus forma, amivel konstans repozicionálok 3-4 m/s-os söprögetések közepette (de igazából 1-2 m/s-hoz sem mondanám épp ideálisnak, viszont ez teljességgel magánvélemény, részemről ez ügyben itt a formánál többet nyom a latba a tömeg).

    Ha nem akarsz élni a 8000 Hz-cel (ugye elég sok mindentől függ a megfelelő felhasználói élmény, szóval ez még eléggé gyerekcipőben jár), akkor minimális összeg fejében paracordozod, és a merev, vaskos kábel problémája meg van oldva.

    MS IME 3.0 8 kHz-cel? Valamiről lemaradtam?

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák