Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czipaocsi

    aktív tag

    válasz Bog #34 üzenetére

    a számok értékelésére már a W950-ben is volt lehetőség, a shake control meg ha jól értettem használhatatlan.... :(

    zsebben próbáltad az oldalsó rendszercsatit? egyébként milyen a csatlakozó minősége, a szokásos picit lötyögős?

    rádión nem variáltak semmit?

    a teszt egyébként télleg jó, grat :DDD

    Róma... Gondolák...

  • czipaocsi

    aktív tag

    válasz Hulyegyerek #70 üzenetére

    várdd meg a W960-at: AF-es 3,2 MP-es kamera (QVGA 30 fps videó), 8 GB memória, Walkman 3.0 szoftver, WI-FI, 3G. bár biztos nem lesz olcsó... :DDD

    Róma... Gondolák...

  • czipaocsi

    aktív tag

    ezt úgy hívják, beharangozó...bár a hirdetést én is csak futólag láttam, nem emlékszem h ár vagy bármi lett volna rajtuk, ami arra utal h lehet venni
    bár igaz, h olyan sem volt, h "hamarosan kapható" vagy ilyenek :DDD

    az is lehet h szimplán késik a szállítás...SE-nél nem kizárt!

    Róma... Gondolák...

  • czipaocsi

    aktív tag

    huh, látom megy az osztás srácok :DDD

    egy dolgot kell szem előtt tartani: bármilyen multimédiás/audio/vizuális dologról van szó, mind közül a zene minősége a legszubjektívebb! Kinek Megabass, kinek dinamika, kinek a Nokia....egy 96 kbps-s MP3-ból meg egy milliós rendszer sem tudna hallgathatót varázsolni! :DDD
    Hogy némileg objektívebb képet kapjunk ahhoz össze kellene szedni a fent említett típusokat, a gyári fülesekkel + vmi komoly minőségűvel (AKG, Sennheiser pl) és mindenféle variációban végighallgatni, ugyanazokkal a zenékkel!
    aztán lehet vitatkozni :DDD

    a SE W széria zenében (nem feltétlenül a zene minőségében, bár abban is nagyon jó)összességében a mai napig előnyben van:
    szoftver: kényelmes, jól használható, folyamatosan fejlesztik (lsd 3. verzió), megbízható, gyors, kiváló minőségű
    hardver: jó a chip, a füles pedig párját ritkítja mobilfronton (minőség, kényelem, ár, megbízhatóság) egy hátrány: nincs jack csatlakozó a gépen magán, hiba, és a FastPort eléggé sérülékeny, sajnos ebben le van maradva SE a többiekhez képest
    Bluetooth fülese(i) is az egyik legjobb az SE-nek!
    szolgáltatások: RDS FM rádió (jól használható, jó vétel stb), Track ID (néha jól jön),
    memória kártya, általában jár a gyári csomaggal, ami viszont hátrány h csak M2-vel kompatibilisek, bár K850 ugye már microSD-t is fogad, de az nem W!
    ezek viszonylag objektív dolgok, jól összehasonlíthatók

    szubjektivitás: saját tapasztalatom szerint a W-k hangja (bármilyen fülessel) jobb, mint az általam hallgatott Nokiáké v Samsungoké, ebbe nem lehet belekötni, mert én ezt így hallom és kész :DDD soha meg nem fordult volna a fejemben h Megabasst használjak, borzalom, amit a zenével művel, csak 320 kbps MP3-t hallgatok, rosszabb minőségűt soha, most jelenleg egy W880 és HBH DS970 párossal. picit kevesebb a mély, mint pl W850 esetében HPM 70-el, de legalább transzparensebb az egész!

    N95-öt még nem hallottam zenélni, röviden talán ennyi :DDD
    szép napot!

    Róma... Gondolák...

Új hozzászólás Aktív témák