Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • evR

    aktív tag

    válasz macikos #32 üzenetére

    macikos és Bocha:
    Nekem is K750i-m van és ahhoz képest meg vagyok elégedve a kihangosított zene minőségével. Ez viszont, csak azért van így, mert eleve nem várok el egy ilyen kis cucctól sokat. Mit várhatnék el? Normáis basszust? Ha a teló méreteiben egy faja hangszóró lenne, akkor sem tudna normális élvezhető (ill. értékelhető) basszust kiadni magából.

    Talán a ''felháborodásom'' oka az lehet, hogy olykor ''nyílt terepen'' vannak olyan lények, akik így hallgatják a zenéjüket. khm.. Ugye tudjuk milyen lényekről beszélek..? :o Na mind1.

    Hozzáteszem rádió esetében (amikor nem zenét hallgat az ember), akkor kifejezetten jól jöhet, vagy 1-2 poénos hangfelvétel. Ennek ellenére sokszor megesik velem is, ha olyan társaságban, helyen vagyok, hogy kihangosítva megy az áldás... De ez számomra nem élvezhető.. Így nem is favorizálom. Egyébként elég kifinomult a hallásom (mondják ezt rólam sokan és én is így érzem) és talán azért vagyok az ilyen ellen.

    Szvsz ott a jó kis HPM-70 (aminek a vezetéke rendre széttörik, mint egy vékony pálcika :D) ezzel jól elvagyok és nem is zavarok senkit. Ha meg kifejezetten azt a zenét szeretnénk (a társaságom) hallgatni, ami az én telómon lelhető fel, akkor úgyis találunk egy jack aljzatot vagy kocsiban, erősítőn vagy HIFI cuccon és akkor mehet a zene a telcsimről.. :D
    ehh de jól elméláztam a semmiről... :D

    ''...trend a lelke mindennek...''

Új hozzászólás Aktív témák