Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz cserkész #5755 üzenetére

    Szia! :)
    Az egész topik erről szól, csak bele kell olvasni.
    Most biztos ki vagy akadva, hogy nem fogsz több mint 5000 hozzászólást elolvasni, de a titok itt van elrejtve. :K
    Sokan kész válaszokat kérnek, jó vagy nem jó. Ezt már az eladó is megtette, ha nem bízol benne akkor bennünk mért bíznál meg.
    Sokkal bonyolultabb dolog egy készülékről állást foglalni, mint azt gondolná az ember.
    - Az első fontos dolog, kinek és mire használná.
    - Milyen márkákat használt előtte, mennyire van előítélete egy új készülékkel.
    - Egyénileg mit tud kihozni egy készülékből, itt moddolásra gondolok.
    Ha ezekre a kérdésekre tudsz válaszolni, akkor már könnyebb az igényedre tanácsot adni.
    De ha erre is lusta volnál, akkor egy két saját tapasztalat.
    -közepes sebesség, ennek ellenére több program is futhat egy időben.
    -rossz belsőmemória gazdálkodás hatására gyakori az újra indulás, fagyás. Itt említeném meg a legnagyobb gondot a Kékhalált, ez a készülék sarkalatos pontja, van rá orvosság, de ha valaki nem ért hozzá, akkor elfogja átkozni a típust.
    -nagyon látni az új lenyomatot a készülék házon.
    Röviden ezek a negatívumok. A jó dolgok hála az égnek sokkal több van, de egy rossz dolog tönkre teheti az egész összképet.
    -Pozitív dolgok: jó multimédiás képesség, nagyszerű adásvétel, egyedi megoldások pl. akkumlátor fedél, kétféle memória kártya típus használata, napfényben is használható kijelző, a SE márka sokoldalú alkalmazás támogatása stb.
    :D

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

  • k850

    addikt

    válasz cserkész #5757 üzenetére

    :)
    A K800-tól a kijelzője nagyobb és és jobb. Ha megszokja az ember az érintő gombot ill. a navi keretet, akkor sokkal kellemesebb kezelni. Van flash támogatás, ill. a mobilböngészője is fejlettebb. Az akkumlátora átlagos használat mellett 2-3 napot biztos kibír, de extrém használat mellett is elketyeg egy napot. Nem kell attól tartanod, hogy egy videó film után lehervad, én 2-3 óra böngészés és kb.30 perc telefonálás mellett olyan 50% aksi merülést tapasztalok.
    ;)

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

  • glutamin

    őstag

    válasz cserkész #5757 üzenetére

    Az akksija elfogadható. Moderált használat mellett akár 5 napot is elmegy nálam, pedig már nagyon nem új a készülék. Nekem a xenon vaku volt az egyik fontos paraméter, amikor a k800i-t vettem, utána meg kaptam ezt, ami sok ponton többet tud annál.

    Ahogy k850 is írta messze nem tökéletes készülék, ráadásul aránylag ritka is, így a szervizelése problémás lehet. Jó állapotú használtat is kutatgatni kell.

    A nyűgjeivel bőben együtt lehet élni. A fényképezője az árketegóriájában még mindig kiemelkedőnek számít. Amióta megvan, a kis kompaktomat nem nagyon szoktam elővenni.

    A BROD (kékhalál) nálam is előjött, de kis szerencsével otthon is orvosolható a probléma.

    Alkalmazások témában inkább java játékok vannak dögivel. 240x320-as felbontásban már van sok gyöngyszem. Mondjuk az Opera mini az tényleg hasznos és látványos. Több lapot is kezel egyszerre.

    A 2.2"-es kijelző elég szépnek mondható.

    A gyári fülese nem valami kényelmes, de ebben a telefonban is van megabass, ami nem rossz dolog, ha rendszeresen hallgatsz rajta zenét.

    [ Szerkesztve ]

    „When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

Új hozzászólás Aktív témák