Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Athos07 #23 üzenetére

    A ''valamiért'' az a különböző izlések, többek között ez az amitől nem vagyunk egyformák.
    Nekem - és az eladási adatok alapján még többszázezer embernek - bejön a lapos telefon. Nem mindegy hogy egy 2.5-3cm-es telefont csúsztatok a zsebembe, vagy egy fél centiset.
    Szerintem ezen kár vitatkozni (bár ettől függetlenül ti mindig megteszitek ha lehetőségetek van rá). El kellene fogadni, hogy nem vagyunk egyformák, főleg olyankor amikor a többség (ismét lásd eladások és ''penge'' láz) nem a ti véleményeteken van.

    Ja és Jégkokóra visszatérve, akkor megpróbálom minden magyarázat és sallang nélkül válaszolni a kérdésre, bár amiket eddig írtam abból is logikus ez a következtetés, de az egyértelmüség kedvéért még egyszer világosan:

    ''Igazából nem értem, hogy mostanában miért van illetve mire jó ez a csináljunk minnél vékonyabb telefonokat.''

    Mert iszonyat mennyiségü pénz van benne, és a többi gyártó a Motorola sikereit látva (még akkor is ha nektek nem tetszik) is szeretne ebből a penge bizniszből megfelelő mennyiségű zsetont szerezni. De már megint sok volt a duma. Egy a lényeg és a válasz: PÉNZ.


    [Szerkesztve]

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák