Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Athos07

    senior tag

    Nekem sem szívügyem a Samsung, és főleg a szoftveres hülyeségek miatt. De ebben a telóban azzal valószínűleg nem lesz gond. A kinézet szerintem iszonyúan pofás. Az érintőbillentyűkkel pedig szerintem az elkülönítés volt a lényeg: hogy még kevésbé hasonlíthassák az N95-höz (vagy N80-hoz).

    Szerintem ritkán jön ennyire eltalált Samsung a piacra, csak remélni lehet, hogy ez nem fog úgy elhúzódni mint egyes Samuk (i310, z710..), hanem megéri időben a piacralépést.

    És tényleg kevés ebben a furcsaság - végre. A memóriakártya helye pl. sokaknak (nem nekem) zavaró lehet. És a kameragomb is kicsit túlságosan középen van, így ha nincs szétcsúsztatva a teló, akkor az elsütő-ujjunk el fogja takarni a fél kijelzőt.. ez is fura, meg a többi érintőkijelzővel kapcsolatos problémák is. Ott van az 1perces alap diktafonkapacitás, ami nekem nagyon meglepő volt, mivel úgy hallottam, hogy a bétás N95-ökön már 1 órás volt ez a határ.

    És hogy a Nokia miért licenszeli ki a legújabb S60-at a Samsungnak? Szerintem egyértelmű: mert a Samsung a(z egyik) legkomolyabb vetélytársa a fejlesztések terén, és mivel a Nokia tudja, hogy a Samu nem fogja akármilyen telókba belerakni az oprendszert, így tovább nőhet az S60-hívők száma, akik a jövőben majd áttérhetnek egy számukra jobban eltalált Nokiára.

    Nameg talán a jó nagy pénzért, amit a Samu fizet. :DDD

    Elírás:
    #2 oldalon: Jól néz ki, ezT mindenki elismerte.

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

  • Athos07

    senior tag

    válasz István70 #25 üzenetére

    Én meg a te hszed alapján tudok ''Samsungos túlzások'' felsorolást indítani:
    - végre egy szép stílusos Symbianos teló! [N80, N95, N75]
    - Kamerából épp elég a 2 megapixel... [bezzeg ha d900-ról lenne szó]
    - Az érintőgomot meg csak szokni kell...
    :P


    Mondom mindezt annak ellenére, hogy az x700 óta ez az első Samu, ami előtt le a kalappal.

    [Szerkesztve]

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

Új hozzászólás Aktív témák