Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    Sziasztok!

    Telefonokat nézegetek, mert hamarosan majd cserélni szeretnék és egyik kinézett típus, ez a 6300. Bár a kérdésem beírhattam volna bárhové, de ebben a topicban olvastam ilyen kopásról, ahol azt írták a felhasználók, h ez nem igaz, csak ilyen webes gsm boltok "lopott"(?) :F készülékei kopnak. És rátaláltam egy olyan oldalra, h www.gsmline.hu. Ők '99 óta működnek és elég olcsóak a készülékek pld. egy Dominos T-Mobile kszülék árával szemben, ráadásul ez független (ez speciel 42 ezer vs 52 ezer a GSMLine javára). Érdeklődni szeretnék, h T-Mobile-nál olcsóbban mely boltok bolcairól vehetem le olcsóbban úgy, h az tényleg garanciális és ez minden darabja a telefonnak gyári, tehát gond nélküli? Nem hallottam rosszatt erről a GSMLine-ról, de mivel ez egy web-es telefonos bolt, ezért most erre rákérdeztem, mert így ezek olvastán lehet h egyik ilyen webes boltban sem merném megvenni egyik készüléket sem. És a gari is fontos, mert nem fél évre venném a készüléket. Köszönöm a válaszokat és elnézést, h itt kérdeztem meg. :R

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Coyote2000 #1360 üzenetére

    Ez nagyon rosszul hangzik. :O Alig használod a telót és behal 3 nap alatt. :(

    Lenne egy kérdésem egyébként. Egy Sennheiser CX300 (jobbfajta "agybadugós" füles) vajon h szól ezzel a 6300-val? Tudom kicsi a memória, de lehet bele venni 1GB-os microSD kártyát (alapból is kéne vmekkora, mert alapból marha kicsi). Szóval jól szól? Nem vagyok otthon a zenélős telókba, viszont van hozzá fülem. De volt iPod Nano-m, lenne viszonyítási alapom. :) Most viszont nincs iPod-m, de nem ártana vmi rövidebb-hosszabb távon. Pld egy ilyen teló. Számomra rondák azok a telók, amiken ott van a play gomb és stb. túl komolytalan számomra :D és NEM akarok vele megbántani semmit, mert mondom mégegyszer, h ez az én saját véleményem. :)

    Gondolom, ha hallgatnék vele mp3-t is utcán (CX300-al), gondolom egy délután lefog merülni? :F

  • #59070464

    törölt tag

    Zsolto: Én csak a saját fülesével hallottam még, azzal elég celofánhangja van, de azért ki lehet bírni.
    Az idők során rájöttem, h ha veszek bármilyen zene kütyüt és adnak hozzá egy fülest, az általába kukába való. 500-1000 Ft-os darab. Nem vagy egy nagyképű fajta, de élő példája ennek, az új, mostani generációs iPod Nano-k, amik pár hete jelentek meg. Volt hozzá szerencsém, vele a fülhallgatójával, hát az pld. rém rossz volt. Semmi mély, nem sorolom... Fülest tuti vennék a 6300-hoz (amúgy még a 6300 se tuti, de nagyon a listám elején van :B )

    Zsolto: Tuti, hogy egy jobb fülessel jobban szólna, a hangchip biztosan jó benne...
    Hát remélem!!! Apámnak volt egy 6000 Ft-os 128MB-os mp3/pendrive kombója. Nyugtassatok meg, h ezeknél sokkal jobban szól egy CX300-al. :U

    Zsolto: Persze azt mondják, az iPOD-ok hangja vetekszik a Walkman SonyEricssonokkal, úgyhogy lehet, hogy még a jó fülessel is megalkuvás lesz.
    Mi lesz megalkuvás? A 6300 hangja CX300-al? De nem inkább az SE Walkman vetekszik az iPod-al? Nem? :P Az iPod az egyik legjobb hangú mp3 lejátszók, mp3 lejátszók táborában. :)

    Coyote2000: Biztos vagyok abban, hogy a 6300 szól akkorát, mint a Moto L7, viszont a gyári füles felejtős...
    Ez jól hangzik. :) Bár nem tudom milyen az L7-es, mert mondom :) telefonokban egy pancser vagyok. Jó pár napja merültem bele, mert bár még van egy kis időm teló vásárlásra, de ezúttal jól akarok választani. Eddig mindig csak bementem egy boltba, árban és külsőben ami megfelelt, azt hoztam el. Mostmár azért szeretném tudni, h mit is veszek belül. :)

    Coyote2000: A hang tisztasága megfelelő, a hangszínszabályzó ugyan komolytalan, de mégis jól működik.
    Engem az EQ nem igazán érdekel, nem szoktam vele "elcseszni" a hangot. Van egy jó fülesed, és egy jó forrás (jól a telcsi DAC-ja, aka. "hangchip"), akkor csak elrontom a hangot. :)

    Zsolto: Úgy tudom, a Sennheiser CX300, amit NewmanHD akar használni vele, 2,8-as Jack-dugóval rendelkezik, így még adapter sem kell hozzá, és az a füles is a legjobbak közé tartozik.
    Pontosan milyen jack van a 6300-on? Nem 3.5-es? :o CX300 tényleg a(z egyik) legjobb füles a 10eFt alatti kategóriában. De valljuk be, vannak azért ennél sokkal jobbak is. :) Egy CX300-t viszont simán megvennék hozzá. Talán telefonhoz picit sok, de lehet késöbb beszerveznék egy Nano-t. Bár ha tök jó lesz a telcsin, akkor nem veszek 2. cucclit erre a célra. Majd meglátom, egyenlőre úgyis mindenképpen telóról kéne zenélnem. :)

    Köszi skacok a bő válaszokat, nem tűnök el. Mert a topicot nagyjából olvastam csak át, tervezem az egész részletesen átböngészését és a teszt újraolvasását. Aztán, meg közbe még tuti, h jövök! :))

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Zsolto #1368 üzenetére

    Hát. :) Faterom pendrive-ját kínból hallgattam. Rémesen szólt. :DD Itthon egy Sennheiser HD580 fülesem van. USB külső DAC-n és egy fülhallgató erősítővel (hivox cuccok). Tudom mi az a hang, de nem is ezt várom el a 6300+CX300-tól. Én csak simán vmi normális hangot szeretnék, nem pedig valami lapos nokedlit. És EQ-t állítgatni sem akarok. :) Azért az mp3-nak sem mindegy, h milyen a füles. plána ha az 320-as. De ne menjünk bele hangba. Nem szeretnék újfiúként egyből offolni. Beszéljünk erről a szép telóról. :B

  • #59070464

    törölt tag

    Sennheiser CX300 / Technical Data / Jack plug: 3,5 mm stereo (angled).

    Azt mondtátok 2,8-as, meg h a teló is. De akartam is kérdezni, h tudtommal csak 2,5-es és 3,5-es jack létezik. Most akkor mi ez a 2,8? Kiderült a CX300 honlapjáról, h a füles sem 2,8-as, hanem 3,5-es. Most akkor a teló 2,5-es vagy 3,5-es? :Y Nem tudom, h tényleg van-e 2,8-as.

    http://www.sennheiser.com/sennheiser/icm_eng.nsf/root/500830#

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Zsolto #1371 üzenetére

    Tisztázódott, amúgy semmi gond!! Csak így nem értettem. :B

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Zsolto #1373 üzenetére

    Mindenképpen!!! :R

    De ha nem ezt veszem, akkor is beszámolok, mert egyenlőre nem hinném, h lesz lesz mp3 lejátszóm, de egy teló+CX300 az így jó lenne már. A CX300 lesz hozzá, az tuti. Telóhoz drágábbat nem vennék, de olcsóbbat se szeretnék. Amúgy volt anno MX300, MX400, MX500-m, rendes mp3 lejátszóhoz. Azoknak kevés mélye volt. De azóta csak is ilyen "agybadugós" jöhet szóba, bár még nem volt a fülemen olyan. :)

  • #59070464

    törölt tag

    6500 Classic mitől jobb ennél a 6300-nál? 6300: 42eFt. 6500 Classic: 67eFt. De mivel a 6500-ba 1GB memória van alapból és úgy 67e. Viszont ha a 6300-ba is vennék (a 8MB memóriája egy nulla), akkor már 50eFt lenne a teló szintúgy 1GB memkóval. Szóval kb. 18eFt-al drágább a 6500 Classic. Kérdés, h a 6500 Classic a +18eFt-jával mit jelent, miben több (esetleg kevesebb) a 6300-al szemben? Azt tudom, h 2mm-el vékonyabb, de engem a belső most jobban érdekel. Ill. az anyag, megépítés, ilyesmi. A külső maradjon szubjektív, azt most ne vegyük bele (bár személy szerint, a 6300 talán szebb is :Y ).

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    Na, majdnem végig olvastam a topicot. Nem egy ember írta, h az a kis műanyag lámpa, ami kéken villog nem fogadott, vagy még olvasatlan sms érkezésekor "kínai piacos" hatást kölcsönöz a telefonnak? Ez igaz? :F Nekem ez tetszik rajta... képeken legalábbis. Este/Éjszaka ha halk a teló (nem néma), és esetleg kimegyek a szobából, de mire visszajövök és hívtak vagy írtak, de nem hallottam, észreveszem, h jött vmi, mert az villog. Késői órákban annyira nem is figyelem ilyenkor a telót, ezért ez jó dolog lehet, sok olyan volt már, h nem voltam a szobában este, akkor kaptam sms-t és egy óra múlva néztem meg a telót vmi miatt és láttam, h jött sms. Ezért aztán nekem ez tök jó, meg mondom, h képek alapján tetszik. :) Tényleg béna élőben ez a kék led?

    Szerk: milyen időközönként villog a kék led? Máshogy villog nem fogadott hívás ill. sms érkezéskor?
    (mellékesen jegyzem, h olvastam, ki lehet kapcsolni ezt a funkciót, többet nem tudok erről)

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    to Zsolto: Köszönöm hasznos hozzászólásod a kérdésemre. :R Külön köszönöm a képet! :C
    De a kép készítésénél vagy vakuztál vagy ez ennyire jól lól látható :U ha ez az úgy nevezett készenli állapotban(?) van a 6300? Az én 6101-emen ez nagyon olvashatatlan (halvány) és azon csak időt jelez, dátumot nem (nem fogadott és sms-eket sem számozza, csak jelzi). Ez azért van, mert az enyém buta :DDD vagy a 6300 már ilyennel is bővült? Ennek a a 6300-nak sáv-/csíknak az olvashatósága pedig tényleg ennyire jó? Napfényben az enyém halál, mindig meg kell nyomni egy gombot, h el tudjam olvasni hány óra van, ahhoz persze bekapcsol a kijelző...

    to Coyote2000: tényleg jó lenne ha csipogna is a teló (ki/be lehessen ezt kapcsolni). Szvsz ez a kék led szerintem jobb. :B

    ui.: múlt héten már 2X voltam MM-be kézbe fogni a telót, mert annyira bejön. Igazából nem nagyon találtam másfajta telót (vmiért csak Nokia-t szeretnék), ami a következőket tudja:
    - 16M szín (tehát nagyon szép és nem kis méretú kijelző fontos)
    - fém házas legyen (ilyen led-es telót kerestem)
    - mp3-t tudjak hallgatni (bővethető memória fontos lenne 1GB-t már elég)
    - ne legyen 50eFt felett (ilyen www.gsmline.hu árak alapján)
    - tetszen annyira, h erről álmondja minden másnap éjjel :)
    - tudtok egyébként másfajta alternatívát? lényegében ennekj baja se szokott lenne, nekem a bluetooth telefonálás nem érdekel. ha elfelejti a memóriát kicseréltetem. más baja meg nincs ezeknek a telóknak, ahogy végigolvastam. vmi mérés alapján pedig 2007 legnépszerűbb telefonja ráadásul.

    Kép beszórása: hozzászólásnál a felső sor jobb felső sarkában a "Kép"-re kattansz, ahol ha bejön egy ablak beírod a kép linkjét, majd nyomsz egy entert. :)) Ebbe a fórumba ez túl széles lett volna, nem méretezi át

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    Már nem tudtam módosítani... :( Kihagytam még egy szempontot, h vékony legyen. Azt olvastam, h ez a 12 mm pedig pont ideális (egyébként nincs nagy kezem, sőt, inkább kicsi). Samunak van 6-7 mm "vastag" telefonja, de azt már nem olyan kényelmes fogni, mint pld. ezt a 12 mm-est. Ráadásul a Samunál már ez valami verseny, h ki gyártja a világ legvékonyabb telóját...

    Erről a vékonyságról a 6500 Classic jut eszembe. De ez már más kategória, 20eFt-al drágább, mint a 6300, tehát kiesik a körből, már csak ezért is. Nekem ráadásul jobban bejön a 6300 külsőleg (egymás mellett nem láttak őket, de már mindkettőt fogtam kézbe).

    Szerk.: itt írták, h a kék led kínai piacos hatást kelt -> (#589) c p
    Írta még vki, de azt nem találtam most meg. Ketten legalább említették ezt. De hiszek nektek, mert 1400 hozzászólásban 2 ember volt ezzel elégedetlen. "c p" hozzászólásai pedig néhol szőrszálhasogattóak volt. :U

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Zsolto #1433 üzenetére

    Köszi a képbeszúrásos tanácsot, én a képfeltöltés.hu által adott linket próbáltam beszúrni, de azzal sehogyse ment. Majd még gyakorolok.

    Ha van még képed róla, ami ilyen szép :U gyakorlás képpen kipróbálhatod ide beszúrni ahogy javasoltam. :B Így offolni se fogsz, de gyakorolsz. :DD

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Zsolto #1435 üzenetére

    iPhone téma nagyon király!!! Nekem Mozilla Firefox van és müxik!

    Mostani telómon (6101) középre bevágja a nagy voda logót... így viszont nem tudok értelmes háttereket berakni, mert a felső közép részét, ált. a leglényegesebb részet egy képnek eltakarja ez a randa voda logo. :F Ha független telót veszek (pl gsmline.hu), akkor ilyen logók nem lesznek és szép "tiszta" lesz a főképernyő?

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Zsolto #1437 üzenetére

    Nem korlátozásra és live!-ra gondolok. Hanem neked stílusosan egy "H pannon 3G" kiírás van a bal felső sarokba, ami nem igazán takarja el a hátteret, egyáltalán nem zavar semmit. Míg az én 6101-emen (ami vodás teló, nem független) van középpen egy voda logo és alatta egy "vodafone" szó. Tehát ha függetlent 6300-t veszek és berakom a voda sim-t, akkor ez a logo és "vodafone" szöveg úgyanúgy be fog kerülni a képernyő felső középső részébe? Vagy nekem is bal felső sarokba írja ki, h vodafone logo nélkül? De egyébként átmegyek Dominoba ha sor kerül rá, csak most egyszerűbb a jelenlegi vodafonos verzióval példázódni.

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    Tuti, hogy ugyanott lesz a szolgáltató neve, ahol az enyémen.

    De gondolom csak akkor, ha független telót veszek? Vagy egyébként is? Pld. Ha T-nél veszem? (((Mert még az is lehet, h nem merem megvenni 42e-ért gsmline-ba hanem inkább Dominoba 52-ért. Ezt még nem tudom.)))

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Zsolto #1442 üzenetére

    Ok. Bocsi, h kutyultam a dolgokat. :B És köszi mégegyszer a válaszokat! :R

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Coyote2000 #1445 üzenetére

    Igen. Most h említetted. A kijelző felbontása... Ezt is szem előtt tartottam, tehát előny még a 240x320 is (nem akartam kisebb felbontású gépet választani, aztán ez is szempont lett, mint ez egy minimum érték, ami már megfelel). Sokan megkérdőjelezik azt is, h mire kell a 16M szín és miért nem elég a 262k. Nem hasonlítottam össze két ilyen telefont, de az újakba ez van és ha adott, miért ne azt válasszam. Értelme se sincs túl sok összehasonlítani két különböző telefont 262k és 16M szín ügyben, pont az miatt amit írtál is, a Moto L7-el kapcsolatban, h "hiába tűéles..." stb, de mivel kicsi... nem sorolom. Gondolom érted és a többiek is. Számomra nagyon fontos a gyönyörű kijelző, elvégre azt nézem, amint hozzáérek a telefonhoz. Írtál a kijelző méretről is, nem emlékszem már, h írtam-e, de a nagy kijelző is fontos lett, mert bár nem hiszem, h sokat neteznék rajta, de a nagy képernyő mindig jól jön. Tudom, h vannak 2,4" és akár 2,6"-os telók is, de azok már nem ilyen vékonyak, kicsik és ennek nagyon tetszik a hosszúkás képaránya is. Írtad a flippes telefonokat. Nálam ilyen szóba sem jöhet. Nem jön be külsőre egyáltalán és számomra nem is kényelmesek, nem szeretem, de nem is volt. Szétnyithatóm van, most is szétnyithatót akartam. N76, V8 ezeket néztem, de kinyitva barom nagyok és jó drágák, azóta sokkal jobban bejön ez a 6300 és sokkal olcsóbb is! Végül aztán már csak a "sima" telefonok jöhettek szóba. Hát vhogy így jutottam el ehhez a telefonhoz és már az 1150. hozzászólást olvasom. Lassan befejezem a topicot. :)

    U.i.: 8210-esem nekem is volt! Anno nagy álom volt. Majd akkor tudtam megvenni, amikor gsm boltba használtan, jó állapotban 30-40 körül jutottam hozzá egy azt hiszem kék darabhoz. :) Sokáig megvolt, mert nagyon apró volt és talán ezért is, de nagyon-nagyon szerettem!

    Nagyon várom már azt, amikor kézbenfoghatok egy saját 6300-t. Tutira fogok róla írni! :R

  • #59070464

    törölt tag

    Elég sokat elhangzott, legalábbis ebben a topichoz, h a készülék 'magentás'. Ez mit jelent? Sorry ha túl láma a kérdés. :F

  • #59070464

    törölt tag

    válasz egy_senki #1454 üzenetére

    Erre én is kivi lennék, h a pannonos miért "jó" a többi miért nem jó? :)

    Tudnátok olyan helyet mondani, ahol megbízható, bontatlan, új, független mobilokat tudok vásárolni, nem bolti, hanem legjobb nokia garival (legalább 1 év legyen rá, de olvastam, h vhol 2 évet is adnak). Én a gsmline-t néztem, de nem ismerem ezeket, csak google alapján főleg ebbe botlottam bele és ők már régóta is működnek, de nem tudom, h a feltételeimnek megfelelne egy ilyen hely (már amivel ezt a bekezdést keztem). Köszi!

  • #59070464

    törölt tag

    Ne haragudjatok az ilyen kérdéseim miatt. Bár ha nem gond, akkor oké. :R Amikor legelőszőr nézegettem telókat, először a külsőségek alapján nézelődtem csak. A Motorola V8 és Z6 szúrt szemet. Azonban, mikor a V8-t kezembe fogtam, elrettentem tőle. Túl nagy! Hiába barom vékony, de barom nagy és széles! Lehet h nem az, de vékonyságához mérten eléggé annak tűnt. Na de a kérdésem az, h a V8 és a Z6 tudásban hol van a 6300-tól? Fejlettebb és jobb tudásban ennél a két Moto-nál szerintetek? Ha vki válaszol nekem erre, akkor ne csak igen/nem legyen. :B Köszönöm! :U

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    Ne haragudjatok, este van már és nem pörög úgy az agyam, előző hozzászólásom is értelmezési gondok miatt szerkesztennem kellett. :))

    Azért írok megint, h megkérdezzek a 6300 zenelejátszójával kapcsolatos "apróságokat". Ugye tudjátok, h ez nekem fontos szempont, mert telefont veszek/vennék, akkor nem lesz már pénzem mp3 játszóra. Ill. lenne, de másra is kell költeni... :( Ha viszont ebben már van, ideiglenesen (hosszabb-rövidebb ideig) gondoltam jó lesz ez is (bele egy 1GB, esetleg 2GB-os microSD). Szóval a kérdés... iPod-m már volt, sok mixet szoktam hallgatni 50-80-100-120 perceseket akár. Az iPod-al pedig olyan gyorsan lehetett tekerni, h 3 mp alatt odaléphettem akár a 40. perchez is! Ezzel ilyesmi vagy hasonló lehetséges? Vagy van gyors ugrás, h bepötyöghetem, h hányadik perchez szeretnék lépni? Vagy vmi ilyemi?

    U.i.: olvastam ilyen KDPlayer-ről vagy miről... Ezt fellehet rá tenni. Ez jobb, mint ami alapból rajta van?

    Szerk: Köszi a választ. ;) ;] Mobilarénán már mindkettőt elolvastam. Azok "csak" tesztek, nem a 3 telefon összehasonlítása, sőt egyik tesztben sincs egymásra kivatkozandó dolog, azért gondoltam itt vki leírja 1-2 esetleg 3 sorban. :B Angolul "tudok", de sajnos nem úgy megértsek egy komplett tesztet. :(
    Szerk2.: Én se ezt néztem ki először. Mint írtam is. :) Viszont most ebbe vagyok beleszerelmesedve a legjobban. De azért nem akarom elkapkodni!!! :R Jah! Most lement 3eFt-al az ára a gsmline-on. 44-ről már csak 41. :))

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    Ezen a telefonon be lehet állítani, h az sms menübe való belépéskor kérjen egy (négyjegyű) számkódot? Tehát csak úgy tudom elolvasni az sms-eket ha beírom ezt a kódot. Ezt speciel egy V3-ason láttam. És ez egy tök jó dolog lenne. Ha ezen a 6300-n nem is... Márka függő ez a jelszavas sms opció? Milyen telefonok tudják? Ezt a végét már csak érdekességképpen. A fő kérdés, h a Nokiák, ill. 6300 tud-e ilyet?

    Másik sms dolog. Van olyan telefon, h ha egy sms-t elküldök, kapok jelentést arról, h mikor olvasták el? Tehát nem (csak) arról, h mikor érkezett meg a másik fél kijelzőjére az sms, hanem a belekattintás/elolvasás időpontjának jelentése. :F

    Tudom, vannak érdekes kérdéseim, főleg a második bekezdésre vonatkozóan. De élénk a fantáziám :B és nem tudom, h az utóbbi 1-2 évben miket találtak ki a gyárak.

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    Köszi skacok a gyors válaszokat! Tehát ez az sms olvasásának visszaigazolás csak az én agyszülemény volt. :) Bár nem lenne egy rossz dolog, na mind1, majd 2010 után. :DDD

    Akkor sms menü megnyitását nem lehet kóddal zárni, de ha a billentyűzárat aktiválom, akkor feloldani csak kóddal lehet (persze ha így állítom be). Ha újraindítom a telót, akkor meg ott a Pin kód. Ez tök jó, még jobb is, mint az sms menü zárása, mert gyak. mindentől véd, amikor bevan kapcsolva a teló. Egy kérdés erről. :) Ha a billentyűzár aktiválva van és kóddal oldható fel... Kapok egy sms-t vagy hívnak, ahhoz előbb fel kell oldani a kódot? Régóta kinyithatós telón van, szóval marha rég használtam billentyűzárat, de emlékem ha nem csal, akkor hívást tudok fogadni, de sms olvasáshoz fel kell oldani a bill.zárat, ami aztán kódot kér, tehát idegen nem tudja elovasni a frissen kapott sms-t se. Ez baró!!!

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Coyote2000 #1522 üzenetére

    Ha nagyon kíváncsi lennék egy 6300 tartalmára, akkor felhívnám a telcsit, és hívás közben másznék a menübe. Utána meg visszazárhat nyugodtan...

    Nem hinném, h erre rájön a csajom. ;] Én nem hinném azt se, h olvassa ezt a fórumot. :)) Azt sem hiszem, h felhívna a telójáról (míg pl pancsolok a kádba) és amíg tart a hívás, addig ő olvasgatná az sms-eimet. :DD

    Egyébként, erre sztem nem sokan jönnek rá, legalábbis egy ilyenre nem hiszem h gondolnának... aki pedig csak úgy akarna belenézni a telefonba, az nem fog ilyenekkel szenvedni, h felhív és közbe belenéz a telefonba. Túl körülményes. Jó ez a védelem és ezt a kiskaput be se tudja zárni a Nokia, hiszen ha telefonálsz, kellhet azért a telefonálás közbeni menübe való belépés...

  • #59070464

    törölt tag

    válasz dussy #1526 üzenetére

    Én NEM csalom meg az tuti. :) Csak általába sokan szeretnek bolhából T-Rex-t csinálni... :DD De nem is parázok, pont mert most írtam, h nem csalom meg. Csak nem akarok vitázni fölöslegesen, fölösleges és alaptalan hülyeségek miatt. :)) De sztem nem fog nyugodtan aludni, ha nem tud belenézni... de ez már legyen az ő baja. :C A teló jó! :DDD

    Sőt! Nem csak azért járok ide h offoljak, nem szeretek offolni, csak reagáltam, tehát lenne egy már komolyabb kérdésem is. ;) Ma lehet összejön nekem vmi, amit végre telóra fordíthatok és megvehetem. :B Írtam korábban, h mp3 lejátszónak is szeretném használni, ezért memóriakártya miatt kérdezek, h ebbe a telóba milyen microSD-t javasoltok. Ahogy nézegettem az árakat, nincs túl sok különbség a márkák között, talán ilyen ezer ft, ezért mondhatom azt, h a legjobbat, legmegbízhatobb mem.kártyát szeretném hozzá venni. Gondolkoztam az 1GB és 2GB között, de főleg azért, mert régebben írtak problémákat ebben a topicban, h a 2GB-ossal voltak kezelési problémák. Viszont ha ilyen már nincs akkor simán fizetek a 2X-es tárhelyért cserébe ilyen kb. +3eFt-t. Zenélni 1GB ilyen határeset, 2GB pedig már tök jó szerintem. Nekem legalábbis elég lenne. A Speedshop-t javasolta mindenki ilyen cuccok ügyében. Ha nincs jobb ennél vagy nem kell jobb hely, akkor nekem megfelel a Speedshop. :) Mivel tatabányai vagyok, ezért postázni fogják vagy futározni és 990 ft-ért az is tök jó! Adok egy [linket], h náluk mik vannak. Gondolom ezek közül kell választani ehhez a telóhoz: "Trans Flash (microSD)". 2GB-osból pedig ezek a márkák vannak: A-Data, Sandisk, Takems, Nokia. De a link alatt némileg bővebben is olvasható róluk. A Nokia a legdrágább... De ez nem jelenti azt, h ez a legjobb. A-Data mint márkáról hallottam már. Talán pendrive-ok között?! Sandisk és a Takems számomra noname.. de ez nem biztos, h így van. :) Ráadásul az utóbbira, Takems-re 5 év gari is van! :o Memóriakártyába tök sík vagyok. :D Szóval én nem a legdrágábbat akarom megvenni, hanem a legjobbat. Az ár azért nem számít, mert nem igazán van köztük hatalmas árkülönbség.

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Zsolto #1529 üzenetére

    Oké! :) Köszi!

    Viszont Sandisk-ből két féle is van nekik.

    Memória kártya, Trans Flash (micro SD) 2GB, miniSD és SD adapterrel, SANDISK
    Memória kártya, Trans Flash (micro SD) 2GB, SANDISK

    Mi a különbség? Mi az miniSD és SD adapter? :F Nekem melyik kell? :)

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    Hű mennyi válasz percek alatt! :)) Jófejek vagytok. :C

    60 ft-al drágább az adatapteres. Nem a 60 ft miatt kérdeztem, hanem azért, h neh rosszat vegyek. :D Jól jöhet az adapteres.. sőt olyat is fogok venni, mert van egy HTPC házam [Silverstone LC17] és abban van a frontpanelen kártyaolvasó. :R A linkben szereplő adatok alapján eltudják dönteni, h abba milyen kell? Micro vagy adapteres? Csak kérdezem. :) Adapteres lesz az már tuti. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Zsolto #1536 üzenetére

    Én is bevállalós kedvemben voltam ma. :D

    www.gsmline.hu -tól végre megrendelhettem a gyári független zsír új 6300-t 2 év nokia garival, minden tartozékkal. Viszont ezek miatt nem 41e hanem 53+2 futár. De hát "mind1", nem nagyon tetszett más teló. Ezt meg már 3 hete szeretném. :) Aztán rendeltem még a Speedshop-tól egy 2GB adapteres Sandisk microSD-t és az eBolt-tól meg egy Sennheiser CX300-t 2,5mm-es jackes verzióval, feketében. A teló már holnapra megjön! :C Remélem a többi is péntekig. :U

    Hamarosan beszámolhatok! Remélem boldog leszek vele. :) Nektek pedig nagyon köszönöm a sok segítséget. :R Nem fogok eltünni. :))

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    Holnap, vagyis ma már megjön a teló. Első töltésnél mit kell csinálni? Olvastam ilyet, h merítsem le annyira a telót, h az kikapcsoljon? És kikapcsolt állapotban tegyem fel töltőre (első alkalom)? Ha ez így helyes, így a legjobb... mennyi idő a min. és max. töltési időtartam, amivel jól járok el első feltöltés alkalmával?

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Zsolto #1543 üzenetére

    Először köszi a gratut. :B

    Tehát túlspizátam a feltöltés dolgot. :) Akkor fogom, használom... ha kezd lemerülni (kezd sipárogni, h tölsem fel, akku mindjárt lemerül stb.), akkor pedig felteszem kikapcsolt állapotban éjszakára. Ami egyáltalán nem is muszáj, mint kiderült (egész éjszakás töltés), de reggel amikor kelek, azonnal levehetem a töltőről és használhatom szépen. :) Úgyse fogom használni éjszaka a telót, de akkor már fent hagyom, fájni nem fáj neki, mint mondtátok.

    Egyébként gondolom, h akkor 2. és még 3. töltésnél sincs értelme akkor hosszabban tölteni a telót.

    Most néztem a nokia.hu -t, h nem adnak USB kábelt a telóhoz. Nem baj, mert akkor majd lemegyek a tőlem gyalog 5 percre levő Media Markt-ba. Viszont nem tudom, h milyen kell. A telefonoknál, az idők során elég "sok" USB szabványt kitaláltak már, ha lehet így mondani. Viszont már du./este másolgatnék rá. Szóval? Milyen USB kábelt vegyek? Kösziiiii. :R

    U.i: 6101-mról át tudom tenni vhogy az SMS-eket a 6300-ra? Van infra kábelem és a Nokia PC Suite is fent van. Nem láttam semmi olyat, h lelehessen menteni az egész beérkező üzeneteket egyben. Ezért fogtam és beleléptem, majd kijelöltem az összes üzenetet, nyomtam rá egy Ctrl+C -t és a total commander-be pedig egy általam létrehozott mappába nyomtam egy Ctrl+V -t. Vmg file-okat kaptam. Ha rákattintok az egyikre, akkor bejön egy kis ablak, ahol a feladó neve és száma van, küldési ideje és az SMS is normálisan ott. Ezt így feltudom tenni a 6300-ra úgy h időrendben ugyanúgy lesznek fent, mint a 6101-emen, mintha arra a telóra kaptam volna az SMS-eket? Most Voda vagyok és T-s leszek.

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    Na nem léptem ám le, csak folyton az új telóm nyomkodom. :C

    Csütörtökön kb 13h-kor hozta a futár és úgy 16h-ig nyomkodtam, szórakoztam vele és lemerült (de természetesen nem próbáltam újra bekapcsolni). Majd 19h-kor elmentem otthonról, akkor dugtam töltőre és 23h-ra hazaérve, már nem töltötte a telót, így levettem és nyomkodtam még úgy éjfélig (de éjszakára nem kapcsoltam ki). Másnap, vagyis ma 15h-kor már kevés csík volt a töltőn (talán az utolsó). 2.5 óra alatt feltöltötte teljesen. Azóta is sokat nyomkodtam. :B Minden szép és jó. :U

    Jut eszembe, nem minden tökéletes, bár a teló teljesen lenyűgözött. :R De sokak által emlegetett hibára hívtam fel a figyelmem. Ha hívok vkit, akkor a kicsöngés hangja nagyon torz, ha felveszik akkor már nem. És nem mindig csinálja, de ez nagyon ritka (már amikor nem torz a kicsöngés). Vmi hangtisztaság be van kapcsolva (ez alapból ki volt, de nem is vettem észre javulást... de azért bekapcsolva hagytam). Szóval ezzel a hibával már akár mehetek is szervízbe? :F

    Erről jut eszembe... ezt a hibát nem tudja javítani egy sw frissítés? Bár azt se tudom milyen soft van rajta. :DDD Ezt h tudom megnézni?

    Szerk: ha az IMEI szám egyezik a teló belsejében, vagyis az aksi alatt lévő és a telefon menüjében és a nokia gari papíron, akkor a teló teljesen bolti, se nem lopott, se nem egyéb furmányosság? Amúgy made in Hungary.

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Joe bácsi #1561 üzenetére

    Beírtam a kódot.
    "Nokia 6300
    V 05.50
    14-08-17
    RM-217
    (c) Nokia"

    Ez így jól hangzik. :) Amúgy akkor a telóm teljesen tiszta. :C

    GSMLine: szerdán 16h-kor rendeltem meg telefonon és csütörtökön 14h-ra meg is jött Tatabányára. :R
    SpeedShop: szintén szerda 16h-kor rendeltem meg, online. ez pedig már csütörtökön 11h-kor megjött (adatpteres 2gb sandisk). le a kalappal a gyorsaság miatt, ők télleg egy speedshop. :))

    A memóriakártya tök jó. Felismerte. Nem kellett csinálni semmit. És azóta is látja a kártyát, tehát akkor gondolom már nem lesz belőle gond se. Tehát a teló ilyen szempontból akkor nem lesz hibás. Csak az a fránya torz kicsöngés hang. Nincs kedvem még szervízbe vinni, azt írtátok, h ez két hétig tart. :O Majd ha nem javul meg, akkor elviszem késöbb. Persze gondolom nem fog javulni, de még nem akarom kiadni a kezeim közül. :)

    Csengés hangereje. Maximális hangerőn is elég halk. :( Egy metrón kizárt h meghallom, de egy forgalmasabb, hangosabb nap egy Westendbe és sztem akkor sem hallom meg. Az általánós mód alapból egy csík híján maximális hangerőn van. Nadrág zsebbe a széken lapult a teló, a TV normál hangerőn szólt és alig hallottam meg. :F

    Amúgy cool teló!!! :U Szeretem, megszerettem, belezúgtam, folyton nyomkodom. :DD

    U.i.: az első feltöltéssel kapcsolatban csak annyit, h itt sokan írták, h nem kell éjjelre tölteni. Akár már első feltöltésnél is, ha a töltés jelző megállt, feltöltődött, akkor nyugodtan levehetem a töltőről. Itt kb 4-5 órát töltöttem. Másnap mikor kezdett lemerülni, 2.5 óra alatt feltöltötte (megállt a töltés jelző csík), tehát sztem nem volt kevés az a 4-5 óra első töltésre. Azt írjtátok 2-3 hét alatt úgyis sokat javul. De ma este sztem feldobom éjjelre. Éjféltől kb. reggel 9ig.

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    Most akkor tettem "kárt" az akksiban vagy sem? :D Úgyértem, tényleg kellett volna az a 16 óra vagy jól csináltam a 4-5 órával? (így is többet ment, mert kb 3 óra alatt feltölti teljesen)

  • #59070464

    törölt tag

    válasz dussy #1600 üzenetére

    Én megpróbáltam mind a négy .jar kiterjesztésű file-t feltelepíteni a PC Suite-al. A memórai kártyára szerettem volna telepíteni, ezt ki is jelöltem neki h odategye (PC Suite alatt "alkalmazások telepítése"-t válaszottam természetesen). Szóval a mem.kártyán még van 1.5GB szabad hely és azzal a kibaüzenettel elutasítja a telepítést, h "Ez az alkalmazás nem telepíthető a készülékre. Túl nagy a file mérete". A .jar fileok mérete 1.9MB, 3.9MB, 1.8MB, 5.6MB. Ez mit jelentsen? Miért nem sikerül? :O

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Frederico #1649 üzenetére

    Nemár! :o Van egy 2GB-os mem.karim és mert a Nokia kitalált egy ilyen baromságos értelmetlen korlátozást, most nem fogom tudni feltelepíteni? :F

  • #59070464

    törölt tag

    válasz dussy #1654 üzenetére

    Felmásoltam a .jar file-okat Total Commander-rel a memória kártyára, majd ott megakartam nyitni (telefonból) és "Érvénytelen alkalmazás. Törli?"

    A telefonon még van 5.2MB szabad hely.

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    válasz proradeon #1662 üzenetére

    Igen, ez így lényegében egy olyan, mint egy iPod Shuffle. :O De az legalább sorjában játsza le a zenéket... itt hiába van kitöltve szépen az ID3-tag... viszont a Shuffle-n nincs kijelző, itt viszont látom a címüket. De akkor mégis inkább egy kijelző nélküli pl Shuffle, mint ez. Kissé csalódás, még küszködök a KD Player-rel én is... Holnap jön meg a CX300 2,5-es csatival az eBolt-tól futárral együtt 9200Ft-ért. Remélem frankón megoldódik az mp3-azás a 6300-n, mert akkor kidobtam a CX300-asra tett pénzt is. És főleg az is motivált (h telót cseréltek), mert h a telón zenélhetek... no meg ezért is vettem 2GB-os mem.kártyát... mert különben a 128-as gyári tartozék is elég lett volna. Szóval remélem megoldódik a dolog. Jó-jó... lehet vele zenélni, csak összevissza. Ez egy trackekre vágott mixnél ultra gáz, használhatatlan... Egybe a mix meg azért nem jó, mert tekerni képtelenség...

    Viszont a teló összhatása, a külseje, a fogása, a hangja (csörgés), gyönyörű kijelző azért "kárpotól". De na... :Y

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    1. Megfigyeltem egy olyan dolgot a telómnál, h a négyirányú navi gomb "le" gombja mintha szorulna, ill. nehezebb nyomni (már erősen zavaró), míg felfelé a legjobb és a oldalra (jobb/bal) egész könnyedén nyomható, kellemesen! Ez nektek is ilyen vagy egyedi?

    2. Kiküldök egy SMS-t. 'Elküldött üzenetek' között a kis sárga borítékra, nem teszi ki az "i" betűt, ami azt jelenti h kiküldtve/megkapták... 'Kézbesítések jelentésénél' pedig így természetesen "Várakozás" van... Az SMS pedig kiment! Mert utánnaérdeklődtem. De ez még várakozik. Tudtam volt olyan is, h ugyanez történt, viszont akkor tényleg nem ment ki az SMS. :F

    3. Ha hívást hajtok végre a kicsengés hangja van amikor torz, van amikor pedig nem. Nem tudom mitől függ, de hol így, hol úgy van...

    4. Ha szintén hívok, van amikor nem is hallom a kicsengést, semmit...

    5. Ha a hívás folyamatban van, van olyan h fogja magát és megszünik a beszélgetés, mintha lerakta volna vmelyik fél a telefont.

    Erre mit tudtok mondani azon kívül, h szervíz? Ha szervíz lesz, márpedig elég valószínű, én meg leszek lőve nélküle, mert vodás voltam, most pedig magentás lettem... A régi telót már hirdetem, de az amúgyis csak voda függő (nincs "kedvem" kifüggetleníteni). És a telszámok már minden ebbe vannak benne, az meg üres. :O
    Ilyen 1-2 hétig nem lenne telóm én megfogok halni. Pl. Ez az "órám" is, tehát karórám sincs évek óta. De nem akarom elviccelni..... :O :O :O

    U.i.: 5.50 soft van rajta. GSMline-nál vettem gyári függetlenül 2év Nokia garral 53-ért (IMEI számok stimmelnek, tiszta a teló). Kb 5-6 napja vettem.

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Frederico #1667 üzenetére

    1. Nálam ez egyáltalán nem észrevehető

    Szóval nálad egyforma a négy irányú navi gomb érintése/nyomása? Nem érzel semmiféle különbséget egyik irányban sem, vmelyik megnyomásánál?

    Azért ezekek a hibák, hibák... és én is csak azért siránkozok itt, mert egyenlőre nem akarom kiadni a kezem közül, vagyis nem tudnám, h h oldanám meg, h addig legyen telefonon. Valószínű nem ingyen oldanám meg és pár idegesítő apróságok ezek, meg szeretném oldani majd vhogy... Na mind1. :(

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    Ma jött meg a 2,5-es CX300 az eBolt-tól (9200 futárral együtt). Marha jó ár így. Olcsóbban sztem futárral sehol sem jön ki és átalakítózni sem kell, lévén gyárilag van 2,5-es és 3,5-es jack-el szerelt is. Nekem a legkisebb gumit kell használni, de még a közepest (ami alapból rajta van) azzal még egyszer megpróbálkozok, de sztem a kicsi lesz a tuti. Most buszoztam poénra egyet vele :DDD (kicsi gumival) és alig hallom a busz hangját. :C Maximális hangerőn is hangos a buszon, sztem a 9-es elég oda. Utcán pedig a 7-es hangerő is már elég hangos. Utcán este viszont a 10-es nagyon hangos, túl hangos. Kifelé még 10-esen is nehezen hallatszik ki, szóval aki szégyelli azt a zenét, amit szeret :D annak ez is tök jó lesz. Aki esetleg otthon, este szeretne zenét hallgatni, annak a 10-ből 3-as, max. 4-es hangerő bőven elég lesz. A Nokia headset-el max hangerőn is halk buszon!!! Magas és mély hangok vannak szépen, a mélyeknek van alja is! Ez utóbbi miatt érdemes különösen jól megválasztani a gumiméreteket, no meg h jól passzoljon a fülbe. Ne essen ki, de ne is nyomjon. Nagyon boldog vagyok vele így első nekifutásra (mármint a 6300+CX300-al). És szerintem ez késöbb sem fog változni. Aki kiadott ezért a telóért 50-t, az ne sajnáljon még 9-t adni egy jó fülesre. :R

    ui: nem egy iPod verő gép, de utcára szerintem barom jó!!! Nagyot csalódtam benne, na! :U Mivel ez ennyire többet nyújtott a számítottnál, a késöbbre tervezett iPod Nano vásárt el is felejtem. Utcára baromi jó ez! És két kütyü helyett csak egy "penge" nyomja a zsebem. ;]

    Jah, 320-as mp3-akat hallgattam csak rajta. miniUSB-vel 45 perc alatt raktam tele a 2GB kártyát. Szóval holnap sztem beizzítom majd a HTPC házamban a kártyaolvasót. :))

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Monique104 #1682 üzenetére

    Nekem is gond van a navi gombal (csak a lefelé gomb). Nem úgy működik, mint a jobb/bal és fel. :( De nekem nem simul bele... Igazából ha kijavítanák ezt a torz kicsengést, meg a lefelé gombot, én lennék a világ egyik legboldogabb embere. :D

    A kihangosítás tényleg gáz. Pláne az után, ahogy tud csörögni a teló bizonyos mp3 zenékkel. Nem értem a kihangosítás miért ennyire ultra GÁZ. :F

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Monique104 #1684 üzenetére

    Szerintem ez így szól, ha kihangosítod. :( Az enyém is ilyen és mindenkié. Sztem... Azért hoztam fel a szépen szóló mp3 csengőhangokat, mert az ugyanott szól, mint amikor kihangosítom a telót. Ezért nem én sem értem, h miért nem tud az is olyan szépen szólni, ha már ugyanabból a pici hangszóróból jön a hang (csengőhangok/kihangosítás). Felháborodásom is csupán csak ezért történt.

    Szóval ezzel a "hibával" sztem fölösleges elvinni, mert ez ilyen. De ha nem így van, akkor vki úgyis majd fellebbez. :D Én picit fentebb vagy 4-5 féle hibát felsoroltam, ami jogos is lenne, mert nem normális dolog, hanem tipikus 6300 hibák, de még nekem sincs szívem visszavinni, főleg h akkor telefon nélkül lennék kb. két hétig. Úristen, belegondolni is szörnyű. :((

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Coyote2000 #1695 üzenetére

    Nem torz a kihangosítás, csak ócska, műanyag hangja van. Onnan szól a csengőhang is és hát azért az elég durván szól. :U

    Ez így van. Nálam késő este, ha telefon mellettem van, 3-as hangerőre van téve (halk profil), napközbe/lakásba 4-es hangerő (általános). Az utacai profilom pedig 5-ös hangerőn van. De arra még nem jöttem rá, h miért "emelkedő" csengése van, amikor a hívásjelzés módja: "csengetés". Ugyanúgy, mint halk és általános üzemmódnál, amikor egyenletesen csörög, nem emelkedik. Miért? :F Egyébként utcán 5-ös hangerőn sem mindig hallom meg. :DDD De még ha rezgőn is van az utcai profil, akkor is volt már elmúlasztott hívás vagy megtekintetlen sms. :C

    U.i.: csengőhanghoz, az 1-es és 2-es hangerőszint egy nagy nulla. 1-es hangerőt akkor hallom, ha a fülem a hátlap hangszórhoz nyomom.

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Zsolto #1710 üzenetére

    Tudom, h BT fülesről volt szó, de megakadt a szemem a 2,5-3,5-es jack átalakítón. Pl. a nagysikerű Sennheiser CX300-nek van eredetileg 2,5-es változata.

    Egyébként egekig marasztalt hozzászólásokat olvastam róla, így az elvárásom is magas volt. 8 ezer ft-t viszont röhögve megért! Olyan mélyek vannak, h még én is csak lestem... Első "agybadugós" fülesem. Abszolút nem érzem két perc után, h van egy füles a "fejembe", csak hallom a zenét, a külső zajokat is nagyszerűen szűri. Azonban egyetlen apró hátránya van, h mivel bent van az agyamba a füles hangszórója, ezért az alapzaj is erősebb, ellenben egy nem agyban lévő fülessel. Ennek viszont megvan a hátránya is agybadugós társáéval szemben... Szóval, ha egy olyan zenét teszel be, amibe van olyan rész ami "teljesen" elhalkul, akkor még utcán is hallani az elég magas alapzajt. De ez sztem 6300 "hiba", vagyis nem hiba, csak ez nem egy hifi, hanem egy teló. :) Persze a CX300 hangja, árához mérten messze kárpótol! Aki utcán szeretne jó minőségben zenélni, annak ez egy nagyszerű opció. Nem győzöm hangsúlyozni, h nagyon örülök a kis kütyünek és a nagyszerű párosnak.

    Na jó, én erről többet nem írok, sztem már így is túlzásba vittem a dolgot, mert korábban már írtam róla azért, nem éppen rövid beszámolót. Azonban azóta használtam már rendesen.

    U.i.: a legkisebb gumi maradt a befutó. A közepes szeretett kiesni a fülemből...

    Jah! Azt hiszem 8 napja van a 6300 és kb 5-6X-or töltöttem már. Mondjuk, h szinte minden este tölteni kell, vagy másnap ha nem, akkor már másnap délbe biztosan! :Y Ez fog javulni? És a duplájára? De jó... akkor egy nap helyett majd két naponta kell tölteni? :F

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Coyote2000 #1716 üzenetére

    Értem persze. :) Tegnap éjjelre feltettem, mert már "akku lemerül"-t írt ki. Azért éjjelre, mert éjfélkor kezdte ezt csinálni és nem volt kedvem felkelni éjjel 3-4-kor levenni a töltőről. :D Reggel 9 után vettem le. Most még fullon van a teló, egy csík sem csökkent. Ma annyira nem piszkáltam, nagyon minimálisat telefonáltam vele, egész nap kb 2 perc és néhány sms ment ki róla... De összesen kb. egy óra zenét hallgattam vele az utcán. :) És úgy negyed óra ment kihangosítva... Ez már kezd tetszeni. 1 hónap múlva ha elmegy 4 napot, akkor ezek után annak örülni fogok. :U

    Most azon vagyok, h vmi finom lounge zenét keresek/vágok meg rá, h reggel az ébresszen, ne pedig vmi hülye ciripelés. :))

    [ Szerkesztve ]

  • #59070464

    törölt tag

    A bejövő hívásnál a hívó képe egy kisujj-körömnyi bolhapiszok méretben látszik, a 6300-n pedig az egész képernyőt kitöltötte a fotó, ami sokkal nagyobb élmény, mint ez.
    Teljes képernyőn? Én direkt 240x320-ra vágtam meg jó tűéles képeket, és amikor hívtak az se jobbról, se balról nem ért a képernyőszéléig, volt egy kis hely... míg lent és felül jó sok hely volt. Sőt! A képből is csonkított. Alul 100%, h jókora darabot, talán fentről nem, de nem vagyok benne biztos. Szóval a 240x320-as képet megcsonkítja és teljes képernyőn sem teszi ki ha hívnak. Neked ez h is volt pontosan? Többiek?

    A navigombbal nekem is vannak gondjaim. Ha már így mondjátok, furcsa volt, de azt hittem már én vagyok a hülye, mert eddig csak lefelé mutató navigombra panaszkodtam, h nehéz nyomni, nem olyan puha, mint pld. a felső vagy két oldalsó. Ha nyomom, mint az őrült, nagyon le akarok vhova menni, akkor lezsibbad tőle a nagyújjam. Tök gáz. Azért nem akarom bevinni egy Nokia szervízbe, mert nem lenne telefonom, amíg javítják/cserélig a megfelelő alkatrészt (2 hét?!), no meg még új, még élvezni akarom... Jah! Amiért ezt a bekezdést elkezdtem, h nem csak a le gombbal van gonom, hanem a felső navigomb nekem is bejjebb van süppedve és néha megnyomom ez miatt a középső OK gombot a navin közepén. :(

Új hozzászólás Aktív témák