Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PaleeCa

    csendes tag

    Mindenek előtt gratulálok a cikkhez. Örülök, hogy nem csak én néztem végig ez előadást keserű szájízzel. Vinton Cerf szerint az információ megosztása a hatalom, aminek nyoma sem volt a beszédében. Inkább a Google képviseletének voltunk szemtanúi, számadatokkal megspékelve. A műsor vége tetszett igazán, amikor Google független projektről, a bolygók közötti kommunikációról beszélt.

    A hideg engem ugyan nem rázott ki a hűtőszekrényes elmélkedésétől, s míg a feleségemet az a rész fogta meg igazán. Nézőpont kérdése ez is. Nekem sose legyen bezárva a hűtő ajtaja, de szerinte meg nem ártana. :D De hogy a hűtő tudja, hogy mi van benne, és már dobja is a recepteket, na ekkor jött rá az asszony, hogy neki kell ilyen!

    Több technika info átadását vártam. Pl., szívesen hallgattam volna tovább a hűtős és mérleges eszmefuttatást, hogy mi várható még lakásainkban. Vagy az IPv6-os fejlesztésről, illetve v5-ös bukásáról, stb.

    Jelenleg is több IP alapú biztonságtechnikai termék és szolgáltatás létezik, sok kényelmi funkcióval. Ezeket mi ki is foglyuk használni, de nem úgy, mint a bennszülöttek. Mert igaz, hogy 1 milliárd ember van már „behálózva”, és több mint 5 milliárd vár még a netre V.C. szerint, s emiatt még nagyon sok munka vár rá. Dehogy vár! Nem kell messzire menni, csak pl. rokonaimhoz Győr.M.S. megyébe, akik disznóvágás közben magasról tesznek az Internetre. Erősen gyanítom, hogy akkor a bennszülötteket sem az izgatja terelgetés közben, hogy mit töltsenek le a BitTorrent-ről.

    Mint evangélistának, olyan helyeken kellene terjeszteni az ilyen fajta igét, ahol még nem hallották. De azért örültem, hogy legalább kis hazánkba eljött, ha már a bennszülöttekhez nem is… [link]

    [Szerkesztve]

    Üdv: Palee

Új hozzászólás Aktív témák