Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sugarforce

    őstag

    válasz mandras81 #1682 üzenetére

    Nem volt egy nagy trúváj 2 gombot hozzáadnom commandként külső távról, így nagyjából 2 perccel azután, hogy ide beírtam a kérdésem, már meg is oldottam a dolgot, így szerintem ezen a problémán túlléphetünk, vagy legalábbis én túlléptem.
    De egyébként nem értem, hogy miért kell hitetlenkedni, de hogy a fantáziád kielégüljön, ha nem felejtem el a hétvégén csinálok róla videót, hogy Te is lásd, hogy ez pedig úgy van, ahogy leírom és nem állítottam be pluszban semmit, nem nyomtam félre semmit. Persze, hogy teljesen hiteles legyen az egész, le kéne reseteljem a távot és 0-ról beállítani mindent, mindezt videón dokumentálva. :) Azért azt lássuk be, hogy hiába van ezer féle opció, nem is nagyon lehet sok mindent elbaltázni és user errorokat generálni a myharmonyban, azért elég egyszerű felprogramozni a távot.
    Az eredeti kérdésem feltételekor csak annyit csináltam, hogy hozzáadtam a tv-t és az erősítőt a távhoz és csináltam egy activity-t, majd ott kiválasztottam, hogy a tv és az erősítő melyik inputra váltson át, majd a kérdésre, hogy min szeretném a hangerőt szabályozni, ott az erősítőt választottam ki, ezen felül semmit nem állítottam át, nem piszkáltam bele egyik gombkiosztásba sem, még a screenbe sem, mihelyst be volt állítva ez a minimális setup, szinkronizáltam is, utána próbáltam ki a távot. Ezután a devicesban a tv-t kiválasztva a volume up és down -nál a tv hangereje meg sem moccan, hanem az erősítőjé állítódik, hidd el, hogy elég nagy wtf volt nekem is és tudom, hogy ennek nem így kéne működjön, ezért is tettem fel itt a kérdést.
    Persze tudom ezt bárki mondhatja nem ez az első kütyüm és nem vagyok hülye az ilyen dolgokhoz, nem csorgó nyállal bámulok rá egy ilyen eszközre, hogy úúristen miez, assetom mit kell kezdeni vele és írom be ide, hogy mivel kell bekapcsolni, nem jó kedvemben írtam le a kérdésem és nem azért mert unatkozok és növelni akarom a hozzászólásaim számát, hanem azért mert én magam sem értettem, de már őszintén meg is bántam, mert az alaptalan hülyének nézés mocskosul felhúz. Mindemellett azért köszi azt a pár ötletet Nektek.

Új hozzászólás Aktív témák