Új hozzászólás Aktív témák

  • KőkorSzaki

    tag

    Ahova a fusi (beépített) GPS antennája kevés, pl. bent a lakásban, ott tényleg lassú (vagy nem is lesz vétel). Vki erre mondta, hogy a WC-re ritkán jár GPS-szel, ez persze kicsit cinikus.

    A lassú fájlrendszer mihez képest lassú? Más WM5 gépeknél milyen eredmények vannak? Igaz mindegy, valós életben nem észlelhető semmiféle lassúság.

    E2C szerintem csak trial van hozzá! Nálam is hard reset lett gyorsan a vége, és többször nem akarom elindítani ezt a nagyszerű műremeket mert akkor megint jöhet a hard reset. Viszont ezen kívül nekem egyszer sem kellet még hardresetelni, amit szerintem pl. az Airis tulajok megirigyelnének, a gép nekem eddig betonstabilnak tűnik.

    Az USB host kábel kispórolása akkor válik felháborítóvá, amikor megnézed hogy mennyiért (akarják) eladni ezt a kifinomult, szofisztikált, looxuskategóriájú kiegészítőt. Nem tudom hogy van arcuk 6 ezret kérni egy ilyan alkatrészért. Szívesen kipróbálnám hogy tényleg tudnám-e használni a looxomhoz az USB billenytűzetemet, viszont ez nekem nem ér ennyit (másnak azonban lehet hogy igen, miközben az N560 vaskos felárát nem tudja kifizetni). Remélem jönnek majd utángyártott cuccok.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák