Új hozzászólás Aktív témák

  • rumos14

    nagyúr

    válasz Renwick #11 üzenetére

    hát én inkább a gyártóra hagyatkoznék: csak a D2 és az A2 Cowon, a többi iAudio.
    iAudio-s ismereteim szerint a menügomb hosszan nyomvatartása a mappastruktúrába visz, a rövid pedig a beállításokat csalja elő (a kettő felcserélhető), szóval a pause valahogy máshogy mehet. talán csak odabök egyet az emberfia a képernyőre?
    na gondolom nem sok idő állt rendelkezésre, de sztem ha már van bővítőnyílás, elég fontos kérdés, hogy lehet-e másolgatni... ha nincs usb-host (vagy van?) akkor az SD-t használó fényképezőből szépen át lehetne másolgatni a képeket.
    csak meg kellene nézni egy már átkonvertált videót g-spot-tal vagy avicodec-cel, hogy mit ír a bitrate-re, ill. gondolom átalakítás során is van opció, hogy milyen rátával tömörítsen a progi. de nagy kár, hogy nem eszi meg alapból a mezei divx/xvid cuccokat. ezzel mondjuk nagy hátrányba kerül egy mezei pda-hoz képest, persze tudom, nem szabad összehasonlítani.
    végül, de nem utolsósorban, sztem ez a lejátszó a deidkált, ''valódi'' play/pause gomb hiányában sokat veszik a felhasználhatóságából, pl. zseben keretül használva nem tudom leállítani a zenét, nem tudok tekerni, számot léptetni, mindig elő kell venni.

Új hozzászólás Aktív témák