Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz Kalandor #41 üzenetére

    Nem akkor, ha nem tetszik valami, hanem akkor, ha nem adott papírt. - szerintem az embereket nem kell bemutatni, de tessék: vevő alkudni akar, eladó nem enged, vevő berág, bepanaszolja, hogy nem akar papírt adni, eladó hopp röpült.

    Ha a vevő nem kér semmit és nem is kap semmit, akkor nem változott semmi. - nem erre válaszoltál. Vevő nem kér, eladó nem ad. Erre nem válasz, hogy de kell neki.. Ez nem azt jelenti, hogy a vevő elzárkózik előle, miért is tenné? Hanem azt, hogy lehet, hogy nem tekinti egy ilyen tranzakció szükségszerű kellékének, amin nem segít a szabályotok, csak, ha az eladó magától akar adni. Itt szerintem sokkal célravezetőbb a preventív tájékoztatás, amiben tudatosítják a vevőben, hogy nem csak joga, de érdeke is kérni.

    Aki nagyban hamisít, az mindig le fog bukni és rendkívül kellemetlen lesz a vége ennyi okirat hamisítással. Nem fogja megérni. - megint nem életszerű. Kb. 3k-ból megvan egy fiktív pecsét, e-mail cím ingyenes, account ingyenes, pénzforgalom kp-s. Előbbi három paramétert havonta cseréli, szerintem egy darabig azért el lehet ezzel játszani, és a szabályotok megint csak nem védi meg a károsultakat.

    Részemről a téma lezárva, bízom benne, hogy a rendszer működni fog és beváltja a hozzá fűzött reményeket, és kívánok Nektek benne sok sikert. :R

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák