Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OBalint

    újonc

    válasz Dr.FantastiK #33 üzenetére

    Beleolvastam a folyamba sajnos..... és pár gondolatom támadt a terror ellenes intézkedések "mellékhatásairól":
    Véletlenül tavaly óta minden amerikai minden beszélgetése lehallgatódik meg véletlenül európai politikusok beszélgetései is lehallgatódtak mert pl.:Merkel nekem is gyanús.....:) De persze csak "jóra" használják az infókat.

    Meg véletlenül az Airbus belső levelezése is lehallgatódott véletlenül az amcsi légi tanker tenderkor, véletlenül pont akkor amikor a Boeing is pályázott ls véletlenül pont a Boeinghez érkeztek meg a kalkulációk.

    Meg véletlenül van itt ez az off-shore ügy is és persze egyetlen amcsi neve sem szerepel a listákban véletlenül pont akkor amikor valami szabad kereskedelmi egyezmény tárgyalódik a hátunk mögött (rólunk)......

    Szóval miért is csodálkozunk azon hogy hivatalossá akarják tenni azt amit eddig is csináltak?

    Persze ez mind véletlen én meg paranolllyás vagyok vagy mi......(a wincsi LED meg furán villog, a lap meg másodjára frissít....) :((

Új hozzászólás Aktív témák