Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kikikirly

    senior tag

    válasz Norb79 #44 üzenetére

    250-300K konzol elképzelhetőnek tartom, ha komolyabb vas van benne.Mit vennél helyette?PC még drágább és hamarabb elavul,mobil konzol (NSwitch) teljesen más kategória.Beletesznek egyedi Ryzen processzort következő generációba,lényegébe el fog tűnni a teljesítmény különbség PC-konzol között.Fix hardverből jó láthatóan többszörös teljesítményt ki lehet hozni, elég csak megnézni a Switchet, kenyérpirító duruzsol a motorháztető alatt, mégis gépigényes játékok mennek rajta.PC-n alig növekszik a procik teljesítménye évről évre, konzol ilyen téren le fog minket körözni.(külön misét megérne hogy a szoftvergyártóknak az az érdeke hogy ne változzon a hardver, hardvergyártónak meg hogy igen, ,,érdekes" ellentmondás maradjunk annyiba...)Bár itt még kérdéses a finanszírozási modell, mostani gennél is ezzel szórakoznak lásd microtranzakció most már a Single-player játékokba is.Biztos húzni fogja a száját a közönség az elején,de úgyis meg fogják venni hisz mit tehetnének?Lemondanak a videojátékok nyújtotta szórakozásról?Aligha...

    [ Szerkesztve ]

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Norb79 #44 üzenetére

    Nem rossz amit írsz. De én eddig csak azért nem vettem konzolt mert az árához képest harmatgyenge volt a teljesítménye. Már az első hónapokban látszott, hogy nem lesz hosszú generáció. Aztán ez félig meddig lett igaz, mert nem új generáció jött hamarabb, hanem upgrade.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • kriszpontaz

    veterán

    válasz Norb79 #44 üzenetére

    Azt azért ne felejtsük el hogy - mint azt a PS3 érában - adhatja a konzolt bukóval is (bekerülési költség alatt) mivel a játékok árából így is részesülni fog. Minél nagyobb a felhasználó bázis, annál kifizetődőbb a platform, annál hamarabb mozdulnak rá a fejlesztők is.

    A PS3 megjelenéskori ára sem volt kutya az akkori átlagfizetéshez képest, de lehetne mondani az X360-at is, az sem volt olcsó. Mégis megvették.

    (#47) .LnB : pont ugyanezért nem vettem én sem az alap PS4-et sem a Slimet mert szerintem is gyenge volt. Máig azt mondom hogy az Xbox-nak és a PS-nek is az X/Pro teljesítményszintjén kellett volna megjelennie.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák