Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz Eclips21 #2 üzenetére

    Mármint a tablet fekszik az asztalon, nem a felhasználója :P
    Miért, hogyan máshogy használnád? Kézbefogva? Kétlem. Ágyban egyik kézzel tartva, a combodra / hasadra támasztva, miközben az élével és a pár kilójával vágni fog? Kétlem. Asztalon függőleges-közeli szögben kitámasztva, mint ahogy a kép sejtetné? Vegyél egy érintőkijelzős laptopot és normális szövegbevitelt is kapsz, egeret is csatlakoztathatsz. Ez meg? Régen egyik előző mhelyen fejlesztettünk rendelésfelvevő sw-t éttermekbe, érintőkijelzős 15-17" terminálokhoz (akkor az még ritkaság volt, volt közel 10 éve), s kevés tesztelő lévén én is beszálltam. Pár perc után a pokolba kívántam az egészet. Rém fárasztó, ahogy a karodat végig a levegőben kell tartanod, de közben finom mozgásokat végezni. Még ha meg is tudod támasztani a könyököd, akkor is szívás, mert nem fogod egy helyről ujjbeggyel átérni, folyamatosan helyezgetned kell a karod.
    Ellenben ha asztalon fekszik, akkor
    a.) család, haverok, társaság körbeülik és együtt végeznek valami tevékenységet rajta (csoportmunka, fényképek, digitális társasjáték)
    b.) mint a tervezőknek és grafikusoknak, vízszintes vagy döntött asztalfelületen fekszik és azon rajzolnak (tollal), miközben a karjuk az asztalon meg tudják támasztani.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák