Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bajgunar

    aktív tag

    - Nem hiszem el, hogy annyira nehéz kiszűrni a csalókat. Ezt a programot is, Op-t is ember alkotta! Ugyanúgy tudna kreálni programot is arra vagy bele, hozzáírni a játékhoz, hogy a csaló NE tudja használni a különféle csalásait, különféle programjait a játékban, játék alatt, s hogy azt ne tudja megkerülni. Vagy ha érzékeli a játék, hogy kicsit gyorsabban ránt, hirtelen 100% pontosan (aimbot pl) automatikusan lőjje le, bannolja a játékost. S ne csak Acc-ot, hanem hardveres guid ban-t!!!! Akkor nem jön vissza egykönnyen.
    - A másik elkondolkodtató, nem e a készítők kreálják a csalást direkt a játékhoz.
    Abból is csak a $ folyik be! Megvette csaló a game-t (ok ez ingyenes) megvette csalást... vett egyéb ez-az kieget, jön a BAN.... megveszi újabb kulcsot. Dől a lé!!!! Triplán dől a lé!
    - Konzolon ott a hülye Auto Aim!!!! Basszus. Bokán lő!!!! Nézem killcam-ben, bokán céloz, meg elém! És FEJES !!!!! :Y Nem egyszer!!! :C Igeeen. Ügyes gyerek vagy! Jár a nyalóka!
    Jah NEM! Auto Aim! :R Mindent értek.
    Valóban könnyebb 1000x egérrel+bill-el irányítani, és gyorsabb, pontosabb. Így egyértelmű HA konzolos lennék, eleve nem szeretnék próbálkozni sem PC-s ellen! Így megértem és igazat adok a konzolosoknak, hogy kinyomhatják a pc-s ellenfeleket.
    Így nem marad más, csak a csaló PC-sek a nem csaló PC-s ellen. :C Igazat adok nekik!
    Ha tehetik, szeparálják is el magukat. Én meg azért nem játszok vele, mert a csaló PC-s ellen nincs kedvem. Elbúrja az egész élményt. Ahogy egy aimbotos konzolos ellenfél is... Nem egy kategória... Legutoljára meg a konzolos grafika. :O Ritka ronda. Szép szép. De látni rajta, hogy agyonra butított, ronda, homályos, 0 távolsággal (max grafon..). Konzolport... Mindenhova lő, csak oda nem ahova célzol... Kula.
    Régi CoD, UO, 2 közelébe sem ér.... Azóta nem CoD a cod. (talán még a 4) Ezt is csak megnéztem, de uninstall lesz.
    Az meg h ingyenes? B*romira nem!!! Olyan összegekért adják a cuccokat, hogy az nem a mi pénztárcánkhoz van mérve (horror áron).... ---> tehát NEM ingyenes.

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

  • Bajgunar

    aktív tag

    válasz Wesder #32 üzenetére

    Azaz. Aim assist! Hirtelen elírtam.
    Egyedül RoE-t tolom multiba. CoD-ot két hete nem nyomtam. Elfelejtettem mi is az, ami rásegít... Bocs.
    RoE-ba viszont aztán van csaló. Dögivel.
    Csak a haverok miatt, megszokásból esténként egy-egy kör.
    Amúgy rettenetesen idegesítő... Fel is adjuk, ha egymás után csalókba futunk.

    [ Szerkesztve ]

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Új hozzászólás Aktív témák