Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    Alapvetően nem értem a puffogást, én pl nem szerelném az autómat utánygártott szarokkal, így a telefonomat se. Nem azért vettem egyiket se, hogy utána dzsunkafíling legyen mellé, de a baráti társaságban felvágjak vele, hogy mim van, hanem mert én élvezem. Aki meg azért vesz a felének a harmadáért Mercedest, mert az menő a Havannán, az meg úgyis Lakatos Winnetou-val fogja szereltetni. Ennyi erővel lehet beletenni az S osztályba is Volga motort, úgyse látszik, oszt kész.

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

  • Fryskitt

    addikt

    válasz Tikakukac #29 üzenetére

    Válasszuk ketté: a sufnituning szerelők egy jó része átver, gyárit ígér és nem azt kapsz, ez egyértelműen utángyártott szar kategória és nem kell. Nyilván szar lesz a végeredmény és nincs garancia stb.
    A másik, ha szakszervíz ajánl választást az eredeti és a gyárival identikus alkatrész között, és a szerelésre és működésre garanciát is vállal, akkor megfontolnám.
    Harmadik lehetőség, ha az ezeréves harcjárművet viszem a sarki szervizeshez, akkor meg nyilván bármi jó, csak menjen.
    Orvosi műszerekben vagyok inkább jártas, nem szeretnéd, ha nem abszolút tökéletes lenne, hidd el :).

    viktorhu: Az olajcsere azért picit más, nem kimondott hardware elem, de igen, nem szeretném ha a sarko csinálnák, mert esetleg nem az lesz benne, aminek benne kell lennie és megy a füstbe a motor. Tudom, ugyanez szakszervizben is lehet, lásd Toyota botrány, de egyrészt erre nehéz készülni, másrészt ha buknak, ott azért mégiscsak lesz valamiféle kártérítés. Sarki műhelyben meg max, "bocs főnök, csak spórolni akartam magának" vagy egyszerűen megbök a konyhakéssel, ha reklamálok, vérmérséklettől függően.

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

  • Fryskitt

    addikt

    válasz Tikakukac #40 üzenetére

    "És ekkor kanyarodunk fel arra a pályára, amin az Apple versenyez: valódi javítás nincs, csak cserebere, azt viszont rengeteg esetben mocskosul tákolva, borzalmas időkeretekre és ha esetleg bajod van, akkor ott dögölj meg, ahol vagy, majd jól kimoderálunk és az megoldja." - ez is igaz sajnos, itthon.

    Azért vannak olyan, történelmileg szerencsésebb fejlődésű országok, ahol bemégy a store-ba, megállapítják, hogy hibás, és kezedbe nyomnak egy újat, ha garanciális, ha meg nem, akkor megfizethető mennyiségű pénz árán teszik ugyanezt.
    2013-ban iStyle szervíz zárta le kb 15 évre az 5S-m, amikor valamilyen érthetetlen okból megpróbálták rosszul feloldani. Majd ezek után 110e forintért cserélték volna méltányosságból az egyhónapos telefont (akkor asszem 170e volt az új - hol vagyunk már ettől....), majd némi angliai telefonálgatás után, az ottani Apple kisfőnök emailben adott utasítására fogcsikorgatva végül ingyen cserélték.

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

  • Fryskitt

    addikt

    válasz Ezekiell #50 üzenetére

    Mindig, mindegyiket. Más viszont azt tesz, amit legjobbank gondol. Én nem vagyok római pápa, hogy kinyilatkoztassak.

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Új hozzászólás Aktív témák