Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    válasz Kajt #9 üzenetére

    Szerintem a korlátlan díjcsomagok óta lényegében mindegy, hogy kihez mész.
    A részlet meg mindenhol kamatmentes, azt pedig hogy milyen konstrukciót akarsz/tudsz vállalni havonta, csak Te tudhatod :K

    Lábjegyzetként:

    - Ne feledkezzünk meg arról sem, hogy ha valamelyik szolgáltatóhoz újoncként érkezel, a feltüntetett vételáron felül(legyen akár egy összeg, vagy "egyösszeg"+ részlet) mobil előleget is felszámolnak, amit ugyan később leforgalmazhatsz, de a készülék árával arányosan növekszik.
    Legalábbis, ha jól tudom ,akkor ez mindegyik szolgáltatónál jelen van.

    Meg ha már hűségben gondolkodik az ember, érdemes induláskor a lehető legkisebb díjcsomagot választani, majd esetleg az igényeknek megfelelően nagyobbra lépni, mert azt még mindig lehet, és az eredetire vissza is, viszont ha már megkötöttél egy nagyobb díjcsomagot, annál kisebbre már csak a hűségidő lejárta után válthatsz.
    Én pont így jártam jól, mert ezelőtt két éve a lehető legkisebb Mozaikra kötöttem, csak közben bejött a "korlátlan" next, és így valami 200Ft difi miatt visszaléptem, és mégis relatíve korlátlan vagyok.
    R-go, havi szinten mindenestől is jobban jövök ki,mint előtte csak a számlát fizetgetve.

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Új hozzászólás Aktív témák