Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ursache

    senior tag

    válasz #79335424 #44 üzenetére

    Nyilvan lehetoseg szerint karteritsen. De a buntetoeljaras nem foglalja magaba. Beperelheted. De az is ido. Elottem mar jol kitargyaltak a temat jobbnal jobb otletekkel. Nekem is volt egy :D

    https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

  • #56573440

    törölt tag

    válasz #79335424 #44 üzenetére

    az ilyen emberre én a favágást se bíznám rá, mert utána semmire se lesz jó amit kapok utána. hovatovább hog a sittről kihozzák házhoz, ott melózzon oda felügyelet kell, annak is ára van, nem is kicsi, úgyhogy igazából többe van a te kártérítésed nekünk mint neki.

    egy ilyen ember persze kivakolhatna, meg vághat fát, csak az olyan is lesz hogy utána többet kell melózzak rajta én... ez a gond, hogy szakképzetlen ember soha nem fog értékelhető munkát csinálni magának se, nem hogy büntiből másnál...

    azon túl meg ha körbeviszik a ki tudja hány sértettjéhez az országban és mindenhol "ledolgozza" a kárt, vagy annak egy jelképes részét (aminek a megállapítása aztán megint megérne egy misét, hány négyzetméter falat kell kifestenie ahogy ő tudja ahhoz hogy 50k-t törlesszen? gondolom a házat kétszer, a szomszéd sufniját, meg a lada alvázát...) amire mindenkinél megcsinálta a dolgokat ideális esetben, addigra az államnak többe van mintha kifizette volna a károkat helyette.

    persze mindenki szív vele, mert a károsultak kaptak valamit ami sz@rt se ér, mi mert finanszírozzuk a kirándulásait, az őrzését, etc, egyedül az elkövetőnek jó mert nem a kétszer nagyobb pasijától kell futnia a wc-ben...

Új hozzászólás Aktív témák