Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vefy

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nem szoktam sűrűn hozzászólni dolgokhoz, de most úgy érzem kötelező. A hozzászólásokban javarészt úgy húzzátok le a tabletet hogy nem is volt még ilyen a kezetekben :F . 2db ilyen tablet van a családban, egyik egy teclast x80h (ennek az elődje) a másik meg egy onda v891. Mindkettő Windows képes (aki ért hozzá akár windows 8.1-et is tehet rá). A meglepő ebben az apró eszközben, hogy igen is jól teszi a dolgát. Mindkét operációs rendszer alatt igen is azt csinálja amit kell.

    Más hibája van inkább ezeknek a külföldről érkező kütyüknek. Mégpedig általában igaz, hogy semmilyen frissítés nem érkezik a gyártótól, csak abban reménykedhetünk, hogy vállalkozó kedvű programozók hegesztenek rá használhatóbb android / Windows párost. Illetve az a baj, hogy sokszor a gyártói fórumok (bbs) zártak, illetve kínai nyelvűek, külföldön élők nem tölthetnek le arról az oldalról.
    Így sok esetben együtt kell élni a gyártótól kapott android / windows párossal (kínai eszközről beszélünk, az android tele van számunkra haszontalan alkalmazásokkal)
    Még 1 hibát fedeztem fel mindkét tabletben, de ez inkább a Windows hibája lesz. Míg Android alatt ha kikapcsolod a tabletet és egy hét múlva vissza, akkor lesz benne erő, hogy a kívánságaidat teljesítse, de Windows-t kikapcsolva nem. Erre még nem találtam megoldást, nyilván valami szoftveres hiba lesz, vagy driver.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi A1 | x99 e5-2660v3 | CLEVO xmg p505

Új hozzászólás Aktív témák