Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Ribi #7 üzenetére

    Pont most volt egy ilyen kérdés, a delikvensnek pendrive-on adták a Windows 10-et persze a pendrive LOCK-olt tehát ha nem mondjuk a 1507-es buld-et akarja telepíteni akkor kuka.

  • Gorgonka

    tag

    válasz Ribi #7 üzenetére

    Jah, letöltjük a blu-ray filmeket flacben aztán hallgatjuk a hagsávokat...
    Na, de komolyra forditva: Rá kellene jönnie már a kiadóknak, hogy kevesen tudnak kifizetni egy-egy blu-ray lemezért 6-8000 Ft-ot. Persze amerikában gondolom nem okoz akkora problémát, mint nálunk, de azért ott is emberek élnek, akik inkább a kényelmes megoldások felé fognak orientálódni.
    Sajnos a legtöbben igénytelenek ilyen tekintetben, ezt nagyon jól mutatja az mp3 elterjedése is pl. Nem is vesz rendes hifit, hallgatja telefonról az mp3 streamet...Szerintem hasonló a helyzet a filmekkel is. A kényelem miatt inkább a streamet fogja választani, talán lassitani lehetne az eladások csökkenését olcsóbb lemezekkel, mert akkor az a kevés maradék gyűjtő talán több lemezt venne meg.
    Ezek persze csak az én tapasztalataim és leginkább barátokból és magamból indultam ki. Én pl sok zene CD-t vettem az elmúlt években, hogy rendes forrással etethessem a hifit, de az utóbbi időben átálltam a Tidalra, mert nagyon drágák a lemezek, pedig szivesen venném őket.
    Ugyan ez a helyzet a blu-rayel is. Szeretem a lemezeket, mert vannak rajtuk extrák is pl, amiket szeretek megnézni, de ennyiért nem pálya.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák