Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hohocali

    aktív tag

    válasz Silεncε #25 üzenetére

    Még jó pár évig nem kell erre figyelni, mert még ennyi idő is kevés lesz ahhoz, hogy az AMD az Intel elé kerüljön. Feltéve, hogy minden így megy tovább. Majd ha az AMD-nek meglesz minden téren a 40%-os részesedése, és az Intel még akkor is bénázik, akkor elővehető a probléma. Addig jól van ez így!

    "az armos chipek minden szempontbol elavultak, csak tok hulyeknek tudjak eladni oket , lasd ipad userek" by vers :)

  • Hohocali

    aktív tag

    válasz zzola #31 üzenetére

    Most is AMD proci van a konzolokban, így ezt nem értem.

    (#32) Kriza: szerintem valamit félreértesz, én az AMD védelmében mondom azt, hogy csak erősödjenek tovább, és legyen legalább 40%.

    Piaci részesedésnél nem arra gondolok, hogy a desktop ryzen-nel mi van, hanem a teljes protfólióval, pl. a szerverek és egyéb zsíros üzletágak is ide számítanak. Ezekben az AMD sehol sincs, ha jól tudom. Ha jövőre az Intel talpraáll, és kidob valami ütőst, akkor az AMD azonnal visszakerül a béka segge alá. Ahhoz hogy ne így legyen, kell jó pár év egyértelmű AMD fölény, hogy az emberek/cégek fejéből ki lehessen mosni a CPU=Intel egyenletet. Volt már ilyen korábban (prescott korszak), de az AMD részesedése akkor sem tudott felnőni az Inteléhez. Szóval továbbra is tartom, hogy az AMD igen messze áll attól, hogy Intel legyen. :)

    Az Intel szerintem nem fog a Nokia sorsára jutni, mert nem a hozzáállásukkal van a baj, hanem volt egy balf@sz vezető. De ezt már kirúgták.

    "az armos chipek minden szempontbol elavultak, csak tok hulyeknek tudjak eladni oket , lasd ipad userek" by vers :)

Új hozzászólás Aktív témák