Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Lenry #59 üzenetére

    Jó, elismerem, egy hibrid winyónál már biztos nem rossz, ahol 4,5 gigát nem tart 3-4 percig (kis fájlok esetén tovább) átmásolni. (amúgy hiába változtatod meg arra a partícióra a temp mappa helyét, mert másolja, nem pedig áthelyezi, tehát ugyanúgy idő).

    Egyébként miért kellett törölni? Fejlettebb író progikban már be lehet állítani, hogy az írás végeztével törölje a kiírt fájlokat. Én még sosem használtam, mert mi van, ha épp a lezárásnál rontja el a lemezt, vagy mittudomén aztán buktam a kiírandó cuccot is, de valakinek biztos hasznos feature.

    Amúgy találtam egyszer egy olyan registry hacket, amivel be lehet állítani, hogy ne másolja, hanem áthelyezze a temp mappába, így ha arról a partícióról írsz, amelyiken a temp mappa van, akkor nem kell végigvárnod, míg átmásolja, hanem szinte azonnal írja is. Hátránya, hogy a fájlok eltűnnek az eredeti helyükről.

    Mondjuk a Windows 8-ban már esélyes lehet a használatra. Addigra talán beállítható opció lesz és ezen felül még kezeli majd az ISO és IMG mellett a BIN, CUE, NRG és MDS képfájlokat is.

Új hozzászólás Aktív témák