Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz norbert1998 #32 üzenetére

    "Az utolsó oldalon szerepel, hogy a legjobb D erősítők már a hifi minőséget is elérik, erre ezt idekommenteled, hogy ennel még a monyákolt cuccod is jobban szól": az, hogy te ilyet olvastál valahol, nem jelent semmit. Anno, amikor az első hifi cuccomat vettem, nagyon futottak a technics mash cd lejátszók. azokra is azt mondták, hogy hifi, ettől még szemét hangjuk volt.

    "Azért az elején van a bemenet, mert többfélét hasznalok erre a célra": feltalálták a váltókapcsolót :) lehet kapni olyan rca csatlakozót, amiből egy bakelit panelre 4x2-t raktak, ilyenből megcsinálod a bemenetet a hátlapra, és előre egy váltókapcsolósort raksz, akkor lehet váltani kábelezés nélkül.

    szerk: a potit meg ki lehet kerülni úgy, hogy árulnak sokbemenetes választó kapcsolót, yaxley-t. veszel mondjuk egy 2x12-est, és a 12 lábára egy megfelelően kiszámolt ellenállás-osztó hálózatot raksz. A yaxley meg ezek közül válasz. Ekkor lesz 12 fixen kiválasztható hangerőd, ami szerintem elég. Nekem a potikkal az volt a legnagyobb bajom, hogy nem egyformán szabályoztak, így kóválygott a hang.

    [ Szerkesztve ]

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák